Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom, te még nem ébredtél fel.
Gondolom, azér vagy király, mer te akkor ébredsz sátorban, ha magaddal álmodsz.
eee meg kicsoda?
nem baj ha talizunk 5 percig csak ölellek-szoritalak az tán simizlek meg.............. és azt a két percet meg kibirod
Annyira nem vészes, csak reggel korán kéne kelni nagyon... Tudod, hogy imádok itt és el se mennék aludni sosenem, ha csak rajtam múlik...
itt a KIRÁLY
Hódoljatok
jó éjt ha álmos vagy
este biztos veled álmodok és reggel tuti sátorba fogok kelni
Hagylak titeket a béjemwéről meg az élet nagy dolgairól diskurálni, mert én elalszom. Jó éjt!
Jól van na, csak gonoszkodtam. Persze, hogy velem, nem is adnálak másnak.
Jó estét hölgyem!
hát én aztat hittem hogy veled hugyozok össze nem a zsoltival kardozok
Nem biztos, hogy olyan messzire megyünk. De azér örülök, hogy ilyen gondoskodó vagy. Az attól függ, kit hol szeretkezel meg... schzxr-rel semmi bajotok nem lesz, tutira nem kell utána nektek esemény utáni sem.
uj szelep becsiszolva,szimering,gyürücsere,henger tisztitás(polir is le vitte a rozsdát )hengerfej felpucolva olajteknő felpucolva...........holnap várom a tömitéseket olajakat szürőket és rakom össze
Jó estét, Jeges!
az nagyon hejes csak gondolom utközben a karib tengerig csak ennénk-innánk valamit meg ugye ma már a szeretkezés sem occo a gumi is pénz......az esemény utáni meg főleg
hogy haladsz a blokkal?
na fordult a kocka
Nem a pénzed kell. Csal téged akarunk elrabolni.
te......... te......... ribizli gizi
csumi
most gyertek mig a visa kártyámon van pénz mert holnap már nem lesz na iszkiri
Jó estét!
még nem lezárt az ügy de én holnap mindent megveszek hozzá ha nekem van igazam a srác rendezi a pénzt bár szerintem ez az igazi mese
... lesz a neve a rablás után.