Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor nájtsluptkám megvolt az előjáték és közös pontként megemlíthetjük, hogy mindketten szeretjük az állatokat
Akkor vágjunk is a dolgok közepébe, mert nálam a romantika és a hosszan tartó udvarolgatás az smafu.
mostmár jöhet rólad egy egész alakos fotó izibe
Egyébként amikor sportguma volt fennt az enyémen egy 20 perces ringezés után már így nézett ki...

A túragumin nyoma is alig látszódott, az nem vulkanizálódik így ki ráadásul be sem puhul, meg azért csúszkálgat is tőle szépen azért azt is meg lehetett peremig dönteni, de az már egy kicsit fosatósabb volt Viszont a használt 80-90%-os sportgumát közúti használtnál 4000-nél lehetett kidobni a kukába a túraguma ettől lényegesen tovbb bírta...
Rendes tőled, hogy még egy képet mutatsz róla.
És miért ne aludjak jól? Egy kép mondjuk kevés ahhoz, hogy ne aludjak jól...

Cirmid am helyes, nekem is van 3 macskám.
Ja erre emléxem himi ez az a gumi amit tavasszal együtt smirglipapiroztunk egy egész délután amikor a többiek a sam gépét szerelték ugye
szüz anyáááám.........
nna,ma se alszok aa mááá biztos.....














































megyek éjszakára
Nahát akkor csillagvirág itt van róla egy közeli
Csak azért, hogy legalább ma te se aludj jól
ezen azé vitatkoznék kicsit...... ,
asszem még nem motoroztál itt a többséggel együtt.....
honnét tudod hogy mi nem motorozunk a gumi szélén
És nem vagyok Nájgtslupt, Pipacs.
Miért? Bogyesz csak a fiúknak tetszhet?
Vagy ki akarod sajátítani?

Nem láttam még élőben egyébként csak a képen.
Ezt nem értem
Nő létedre, hogy tetszhet bogyesz

Akkor nő vagy csak leszbi?
Nem. De ha gondolod, megnézem gyorsan.
Nájgtslupt ugye te férfi vagy
Nekem tetszik a haj+szakál kombó.
az első képen én is alig ismerem meg magam hajjal+szakállal a Pipi is miko meg jött 1 percig csak nézett rám majd meg kérdezte Bogyesz ithol van a kaját kihagytad becod pedig egész dél előtt főztem Szekinek izlett hál istennek
Várj ki el ne herdáld
majd ha egy kicsit rendbejön a világpac és fentebb megy a fém ára 3 mázsa Atya Isten Téged NAGYSÁGOS ÚR-nak fogunk szólítani...
Nekem is van itthon közel 3 mázsa! Bálumínium! (Nem táblaoszlop hanem tömbben van!) Na meg egy kis csapágybronz is!
Az alumánum már nagyobb péz látod sedu milyen kincsektől fosztottak meg...
Nincs! Egyelőre!
Bolondok ..sedu gyógyulj! nah léptem majd még belesek a 7gén pápá
(harma)dikk má' aluményijum
A kilences fórumon szerintem 2 ember szokott csak a gumi legszélén is menni (DDT és én). A többiek szerint felesleges a jobb futómű és fék. Ebben benne van néha az esés is. Most gyalogosan -józanul- ütöttek el.
Pipike.... bammeg ezt a szöveget!
Asztán szekivel ellátogattunk bogyeszhoz és mit ad isten
egy kicsit nem figyel oda az ember a piszkos cigányok máris, hordják kifelé a hulladékvasakat az automból...
Panyolán mindent zárni...