Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sok minden nem látszik itt aminek elvileg rajta kéne lenni de legalább meg nevettetsz szeretlek
Mer mit vártál egy junosztért cserébe?
Hogy ki lesz az egész krómozva...
Hali!
Gondolom a berúgókar a másik oldalon van azé nem láccik a képen.
hát ahoz képest ahogy le irta a srác elég ganéül néz ki attól félek bele kellesz ebbe bujnom
Na ihun-e Bogyesz szép pirosszínű nívópácát is kapsz hozzá
Mán csak két kereket kell rászerelni, meg egy kormányt, azt mehetsz motorolni 192 pacival mindenkinek odab@szol...
akko 2méter kerités drót,kerités oszlop,beteker vizbe dob a többi a halak dóga
Kertben banyát nem elásni,ott fű sem nőne.
házat megvenni.....ribit lelőni elásni a kertben........a kinőtt fát kivágni.....eee tüzelni
Lődd torkon azt rögtön gyógyúttá nyílvánít.
Há hun? most válik van némi guba de több szándék.Mol-ban mérnök ,Battánlakhandizik,jó fizuval aminek felét a az exe(aza ribi)lenyúlja. én+póbálok segíteni mert ugye a barát az barát
az tuti a haja ugy ál mint Ejnsejnnek és nő és repked a bal szeme gondolhatod milyen mikor mondja hogy most nézzen rám komolyan Róbert
Sztem a dokid dilis
hüle házat iváncsán
a dili dokim javasolta tornázzak meg edzek de valami olyan program kéne ahon nem fáradok el és mindig van cigi szünet
az+van
1ookiló alatt csak karácsonyfa díszvan basssza+ mingyá szanta clause és még nem tudom mit vegyek magamnak
meg adhatom a számát nem hiszem hogy ne engedné
ügyes fijúúúúúúú
nekem nem szabad Pestre mennem ,ma is otthagytam egy rakás lóvét.....
faszom......Motorosboltba meg pláne nem kellene bemenni
Jímyről ne is beszéljek akkor,levett ő is......
10-et fogytam 96kiló szin tiszta gyomor vagyok
aszt le sem száll a nyeregből mi?Iváncsán házat keresnék 1barátom részére kedden is megyek et +nézni.

a szotyi is tele van zsírral,meg koleszterinnel tesóka......vigyázz a vonalaidra
de az asszony vett eggyet de Fazi korcol vele........szerintem
Ne bassz!
szotyizok és neked irok