Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor monnyad, h honnan vetted!
Jó reggelt!

Igen, nekem is ez a kedvencem.
Mi ez ? Karóra? Egy ilyen kéne nekem is.
hát az elég nagy szívás de majd csak kész lesz lassan és lehet vele csapatni a hóban
én is most kezdetem neki a vasnak ki pofozni mert siralmas állapotban van már idomok lassan kész vannak még a fej idomon kel picit bütykölni utána gép munka meg festés meg váz burkolás csak lóvé kanyarba sincs most meg munka nélküli vagyok egyenlőre
na megyek büvölök kügyétek a meleget erre
120ezer
Bogyó ..bammeg drága ..buli volt az neked !
a Pipi tegnap hozott bele 1 komplett blokkot de még csak szétfele szedem termó döglött,vizpumpa düglött,görgők-spanolók nincsenek is rajta,se kuplung..........a vez tengejek jók kopás mentesek de látszik hogy volt vele babra mert nem az eredeti csavarjai vannak vissza rakva.......azt várom hogy melegedjen az idő és le kapom az olaj teknőt na majd akkor látszik meg igazán mi a hejzet mert van 1 olyan gyanum hogy a vez lánc is kuka mert 3-4cm-ert forgatok a fő tengelyen és utánna kezd a vez tengely is fordulni de van hozzá mindenem csak én arra gondoltam hogy 1 olyan blokkot kapok hogy belebaszom oszt Dzsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii de van időm mert a dinnye Sanyi 1 hét mulva tudja át ütni a motorszámot mert valami sablont kell csinálnia és két sör közt nem nagyon érr rá
hello
csokos Fazi ..szia csimbi
elő ám
mi a helyzet bogyó dübörög már a béjemvéd
Bogyó nem tűntem el..létezek csak a suli miatt nincs időm ...jövő héten vizsga van szerdán!
elő kerültek az el tüntek
szasztok figurák mi újság a futrinka utcában
Jo reggelt trogerek
jó reggelt mindenkinek
szép reggelt Bogyó..Pipike
Jó vicceid vannak bogyeszkám
A világ végéről indultam sötétben, asztán a tévéd kipróbálásához meg kellett mászni egy negyedik emeleti lakást szolnokon
ennek tetejében a lakótelep melletti mekdrájvban 10 percet vártam mire valaki kiszolgált három sajtburgerrel, ennek tetejébe még át is akart baszni a ribanc mert 1050 ft-ot akart kérni
aztán meg ja bocsi azt hittem, hogy 5-öt kértél végül 650-et fizettem, csak azt nem értem, hogy amikor drbja 250
na mindegy 23:05-re már ithon is voltam...
A 260-ig számozott órás. Vagy van még másik ezen kettőn kívül?
3. dik jó reggelt
2.
Jó napot!
1.Jó reggelt.
Hát, én ilyet kérek a mikulástól.....................