Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én sem hiszek semmit ,
de egy pár nagyokos már rácsodálkozott aki azt hitte,h a könnyebb(és gyengébb) gépével gyorsabb tud lenni .
és azt sem hiszem,h a Z az sokkal könnyebb lenne...miaza 20kiló
Nem hinném, hogy lassabban érnék körbe nálad
Nem túra motor, mert nincs szélvédelme, és doboz sincs rajta
Van viszont zx10 futómű, fék, stb.
Köszi ,autópályán ,nehéz lesz.de a ringre meglesz .
akkor széles utat és koptasd be a gumák szélét
igyekszünk ,ma még vár 350km .
na én most lépek, de majd még értekezünk
amúgy a fehérvári srác látható Sedu képei között a 7-essel
mindenki vigyázzon magára, hogy pénteken együtt karistolhassunk!
nem biztos semmi ,nagy részük csak a neten nagy motoros ,
te is jöhetsz ,és viríthatsz a túramotoroddal ....
Attól nem lesz gyorsabb a motor, de még könnyebb sem
na akkor remélhetőleg jól fogjuk majd érezni magunkat , ahogy olvasgatok itt lesztek még páran nagytestvérrel
Bogyó te beteg vagy.
Ha beszámolsz valamit, akkor a legolcsóbb piaci árat kell nézni, nem a legdrágábbat.
Ott volt az én motorom. 800-at se ért meg neked, most egy ugyanolyat (1 évell fiatalabbat, de egy évvel később; ami árban max. 200K-val több, de sokat mondtam) akarsz 1,7-ért árulni?!
Valahogy a fasznak midig a rossz végén állsz, és ezt most nem geciségből írom.
A telefonba mondtam egy reális árat, kinevettél, küldtem egy linket. Add vissza a motort, és legyen szerencséd azt kívánom. Bohóckodni úgy se lenne jó, mert nagyon könnyen törik a váza és a felnjei is, az idomjáról nem is beszélve.
igen úgy lesz ,remélem addig megjön hátra a +2es lánckerék,h bírjam a lépést tartani
az a tippem, hogy maradj majd mögöttünk szélárnyékban, hátha kevés lesz a motorerőd
első pályahasználatom lesz,de vakmerő vagyok,és most vettem zsír gumikat .majd összeszedtek
max ha majd lekőrözlek , de az egyenesekben hagylak majd érvényesülni
.csak nem megyünk el egymás mellett .
mi egy fehérvári 7-es haverral tervezzük, asszem akkor ott ismét találkozunk
pénteken valaki ring?
hát mostmár látom a dógokat pénz kell nekem nem motor
és ez?2005-ös de szeb is http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx10-3793795
Ne bele tankoljál, hanem RÁÁÁÁÁ !
ez nem eladó igazából ..
és ehez mit szólsz http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx10r-4039665
ezt én is néztem mikor az árát kalkuláltuk de attól fálek rajtam fog maradni én meg szarér-hugyért nem adom elmult az a világ akko inkább henkó csö kormány idom le oszt had füstöljön