Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a két balos buzi?
Debrecen!
mire kiveszed már terhes is vagy
Na megvannak a retkek!
A középsőt tesóm intézte el!
A jobboldalitt vittem le a földre a baloldali csóka rúgott fejbe! Azt hiszem innen nyert ügyünk van!
Anakonda nem jobb lenne, az végül is csak nagyobb. Mondjuk egy 12 méteres.
merre lax te,h mindig bajba kerülsz?
ÚÚ tényleg hát a Go is Zoli.
Go neked is boldog névnapot.
Jobbulást Colos. Rajtam szoktak csodálkozni a fiúk mikor előkerül a táskámból a vipera.Éppen ilyen estek véget hordom.
nincs mit
köszi az infókat.
helyes, ne hagyd magad. Fujit meg semmiképp. Szervízben minden 2. az. Abból minden 3.ik alaplaphibás ami ugye azt jelenti hogy gazdaságtalan javítani.
Muja és Go: Boldog névnapot!
Mókus,bikerina, nike400 Boldog nőnapot kívánok!
holnap kiderül.
ahol nézettem kicsit olyan érzésem volt, hogy rám akartak tukmálni egy használt fujitsu-t. 55ezerért....
Már tesóm rajta van az ügyön!
Mellesleg gondolom aki Debrecenbe lakik ismerik a Nagy Sándor telepet! Na ők onnan jöttek! Most hívott tesóm neki is szépen néz ki az orra!

Mókus: Így sokkal szexibb....
merazémermer
Földön fekve amikor még az első cigánnyal vagyok elfoglalva akkor a másodikra aki éppen fejberúg nem volt időm foglalkozni vele
jó ha szétvered azt egyik sem bírja
te ménem lemezeket kalapálsz
igazából tudni kellene a hibakódot úgy tudok rá mondani valamit. De sztem ha csökkentett módban ment akkor lehet hogy csak szoftveres baja van amit egy újratelepítéssel simán abszolválsz. Elképzelhető az is hogy azért nem indul mert szar benne a vinyó vagy a memória. de azt meg cserélni lehet.
GoPro Wide HEro link
adok neked olyan toshibát hogy ha abba életet lehelsz veszek neked 5 ujat
tisztul a kép.
Akkor lehet ujra Toshiba lessz.
Fujitsu egy kalap szar, a Acer-el pedig a garanciális ügyintézés a macerás
már nincs nálam.
nyomogattam én az f8-t.
sőt csökkentett módban üzemelt is.

a szervízben mondták, hogy kuka.
átvittem egy másikba, hátha van remény....