Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
onnantól kezdve miért?a súlycsökkentésből kifolyólag vagymi?
akkor nekem mákom volt. az enyém nem tört / hajolt meg
kawa váz törik mint a ropi!
Nem keresgélek de 2004 utáni sportmotorról bármelyikről találsz ilyen képet. Mondjuk kb. annyiból áll a dolog, hogy azt mondom: "Hé perec! Mutass egy képet a törött vázról!"
Mindenki csodálkozik, hogy amikor éppen "csak" 50-el telibebasz egy autót hátulról akkor eltörik a váz. Mennyivel jobb lenne ha csak 2 centit elgörbülne és még el lehetne adni sunyiba igaz?
Szóval törött kawaváz ügyben nem kell messzire menni mert a pereckirályé pl .eltört. Egyéb kérdés?
Köszi a válaszokat, amint meglesz a gép dobok fel képeket róla!
émmég nem láttam...muti
Dehogynem.
http://sportmotor.hu/motoros_k...

egy kawán ilyet nem látsz
ha lenne típushibájuk mi sem vennénk ilyet. Ez nem Szétesixer.
Annyi hogy ne ijedj meg hogy kicsit zörgős a hangja, a Kawák ilyenek
minimum 2 kereke legyen + sok műanyak+tuning matricákból minél több
Hello!

Kinéztem egy 1997-es ZX6R-t, érdekelne h mire kellene odafigyelni, típushibák esetleg?

Köszi!
neked is
no fene jó reggelt
magamhoz tértem

jo hetvege volt
Én megmondtam....
jobbulást.
ez már durva.
Miért nem mész pár haveroddal és úgy rendbe tenni őket? Jobbulást
Bazzeg Colos, így elbántak veled. Retkes ostoba cigány falka, egy az egybe nem mernek sose jönni. De miért szálltak rád a tetvek, nem kaptak segíjt oszt kötekedhetnékjük volt?
Elég sokszor írod, hogy boxolgattok a cigókkal.
Mi a fasz van ott felétek?
Gázpisztoly, gázspray, vipera. Miért nem szerzel be valamit?
Jó gázpisztolyok 40-ért már vannak, beviszed a rendőrségre, egy hét és viselési engedélyed van. Testvéred rendőr, akkor a vipera és a többi szar is könnyen megvan.
Képet,képet!
Tűzbe a cigányokkal
Elegem van mindenből 3 hét szabi és szabi és wellnes Geci jól szét vertek Tesóm mint yard tehetetlen. Bazdmeg nagyon durván nézek ki Ezek már rám vadásztak Fénykép van az elkövetőkről majd feltöltöm és ha mindenki tudja terjessze majd szét Szép álmokat
2 óra klinika pofám beverve 3 cigány várt! Rendőrség, roham mentő minden volt. Képeket majd töltök fel. Nem egy szép látvány! Elég brutálul nézek ki!