Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha én most elkezdeném sorolni!
De a legdurvább az L2-es csigolyatörés kb 4 éve
fákklyú.látom debrecenben tartjuk a zx 6 r/rr bulit.ki jön?
vén fac
nekem általában a kezem volt eltördelve,de egyszer kaptam egy olyan sallert azt sem tudtam merre vagyok arccal 5 percig...után a volt is vendetta
vótam én is 25 monnyuk rég
Köszi az infót! Látom neked sem újdonság az ilyen téma!
6-7 nap.mennyé dekompresszáltatni.
Kíváncsi vagyok mikorra fog leapadni a pofám!
pináért már háború is volt....mindenre 2 ok van a világon és az vagy pénz vagy pina
Pince. komolyan nem tudom miért mentünk le oda amikor tudjuk hogy mostanában csak cigányokkal van tele minden pénteken és szombaton!
hol történt amugy?
Hát ja! Tetves mocskos cigány! Meg a pasinak a csaja szította ott a feszültséget!
maj ha megyek lesz
nem is aggódom annyira miattad...de gondolom nem az rúgott szájba rüszttel akivel földre mentél..mert ezek igy szokták.
a szerencse pedig forgandó.amuigy meg az a legény aki állja
Annyira nem vészes nem feszíti! Talán holnap majd otthon beugrok a sürgőségire este.
Igen fél perc eszméletvesztés ezért is hívták ki a mentőket tesómék! Fogam érdekes módon az összes megvan

Egyszer ha erre jársz elmehetünk bulizni!Azért ekkora balhé nem mostanában volt!

Várható volt hogy valaki elintézi majd a pofám. Nem lehet ezt úgy csinálni hogy állandóan én ütök ki mindenkit. Sajnos az első ütés nem az enyém volt ezért arra törekedtem hogy levigyem a földre és valami fogást keressek rajta! Sajna ez így alakult de azé jó buli volt!
Ebcsont hamar beforr
itt csak a gyorsaság az alapkellék ahogy látom..
nem kéne ezt dekompresszálni he?telekurni tűvel és leengedni az alvadtvért..mert igy feszít minn állat..mekkcsinyájjam?
fogvédő,kés alapkellék
ilyen buliba akarok én is menni..nálunk ez már kihalófélben..agyrázkódáson már remélem túlvagy?,merthogy volt....fogaid megvannak?
szép vagy fiam.smár versenyre most ne menjél.ezt sem kézzel kaptad...
na kiheverted?gyurjááá vazze