Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://koponyeg.hu/


ezek szerint 7főn
emmesetakartamirni
akkor emmmm
maj lesz máskor.max elhozok egy seset megegyelest oszt amellik jó azt magadrakötöd.ha jo idő van csak akkor tudok menni a vasért.
nem vót próba,becsukott a bód
olaj nélkül nem nagyon inditgatjuk mert attól nem hogy jobban kifolyik hanem ujra elkeni a maradékot...meg a csapágyakat


ja :szard le.
mind2en azok vagytok
vigyél csákányt
Mókuskának és Bikerinának kedveskedek ezzel a dallal link
link

Na mindenkinek jó bulit szép estét és cigányokban mentes estét! Mondjuk remélem összefutunk ma azzal a bandával akik 1 hete betörték a fejem
Muja vagyok, a perec meg buzi.
heheheheh....
Ha nincsen olajnyomás, akkor is csak fel kell odáig nyomnia az olajat.
Ha gáz lenne a géppel, nem olajcserétől jönne elő.
ha van olajnyomás és a kémlelőablakonál van olaj akkor nagy gond nem lehet
Csatlakozom szakértő társaimhoz. Szard le.
Szard le.
Semmi baja nem lesz.
sztem csak a ráfolyt olaj lehet ami épp leég. Nekem is büdi volt olajcsere után, mivel nem törölgettem le
Hmmm, nem folyt rá a kipufogóra az olaj, lehet csak az ég le róla
Szasztok

BAZI FONTOS

Lenne egy bazi nagy problémám és nagyon de nagyon jó lenne ha segítenétek. Na szóval lecseréltem az olajat a motorban a régi leengedtem és kb 2-3 másodpercre beindítottam,hogy mindenhonnét kijöjjön az olaj lehet,hogy hülyeséget csináltam nem tudom az újat beleraktam utána elindítottam és a tank alól vagy nem is tudom pontosan de valahonnét fura szagú füst csapta meg az orrom ( nem a kipufogó füstje az tuti) de lényegében nem tudom,hogy honnét jön és most egy kicsit be vagyok szarva,hogy behal a motor mi a fasz lehet az? . . . . .

A segítséget előre is kösz .
legalább elhozod a söröket kihozhatod majd a ringre is ott is fel tudjuk rakni....márc 23-24-25.-én faszomtuggya milyen nevű ringen londontól 60 km-re,de ha az messze van akkor gyere a hringre ápr.1-4.-ig
jo jo de most go.majd
sonyeri telod van még? akkor csak rádugod az adatkábelt és megkeresed
windows m. maker el hozzáadod pl. 1 fotóhoz a hangot
mented és kész a vidi
nem raktam le 2per 48 mp -ig leszarom a számlád-jo volt hallgatni..nem tudom hogy fájlt ami hangfelvétel hogy tudok kimenteni de meg fogom oldani...az lesz a címe:perec telefonált
töltsed!