Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pénteken a gyakran megnövekvő felhőzetből többfelé alakulhat ki zápor, zivatar, rövid napos időszakokban bízhatunk
mivammi
max.kapsz egy kis seggmosást alulról
Na mit mondtok srácok. Menjek hónaP?
azért annyira ne panaszkodj, szép az a döntés!

Perecről is van
Már csak dönteni kéne megtanulnom. Azért köszi. Az zavar, hogy most kitudja meddig motor nélkül leszek. A jövő hét fix de remélem a ZX kupáig elkészül.
vigasztalásképpen itt egy kép rólad tavalyról!
csak érdeklődtem
Én tudok teljes mértékben váltani. Azzal soha nem is volt gondom.
és mi van akkor ha mindkettő igaz?
Na ugyanez volt azzal a fos husqvarnával amit lehoztak. És még azt mondja az a baromarcú, váltani sem tudok.
Az fasza!
Akkor jobbulást neki

Holnap benézek azért a kútra! lesz ott 6-os megállok ha nem akkor gurulok is tovább!
ja és aki beszól azt elveretem a mujával

és idén én mentem a legtöbb km-t
összesároztam a motort
a gumik tapadása vizes aszfalton nem a legjobb (de hála NAGY tapasztalatomnak nem estem el) pedig alakult a highside
a 14 43 áttét rettentően jó városban is nem kell annyit visszapakolni

én szóltam!
a KIRÁLY
Na emberek holnap senki nem lesz menő mert nem megyek a kawa estre. Beteg lett a paripa.
Eldöntöttem, hogy ma kimegyek a ringre. Elindultam nagy lelkesen minden szép és jó erre a solymári vasútátkelőnél ahogy váltok vissza egyszer csak hiába taposom a váltót nem történik semmi. Rögtön érzem, hogy nincs a helyén a váltókar hanem az alsó végállásában maradt. Rugdosom érzem, hogy visszaugrik. Na a lényeg, hogy fel és leváltáskor a váltó nem tér vissza középállásba. De nem mindig csak időnként. Városban elég szar volt ahogy a lámpához érve váltok vissza és a 3-nál lent maradt a váltókar és nem tudtam lejjebb váltani. Azért kimentem a ringre mondom ott mindig vannak szakik. Bregyó szerencsére arra járt és megnyugtatott: "Szét kell szedni a blokkot!" Na jó nem így volt. A lényeg, hogy szerinte az a dupla rugó tört el ami visszahúzza a váltókart. Deklit mindenképpen le kell venni. Szépen elmotorkáztam a Bérczi Janihoz és ő majd a hétvégén szétszedi. Ennyi.
Ja még megcsodáltam Brian új motorját. 2008 1000RR.
holnap lövök párat és felteszem galériába
Akkor inkább tolj fel pár képet kíváncsiak vagyunk rá
nem is baj, sport
Nem csodálom, szép volt és jó árban volt.
a multkori berget meg megvették , vagy nem tudom de eltünt...
Na az király.
jó kedvem van ma
haha kurva vicces ma valaki