Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LieBing és Janou a ti gépetekben a lámpa hogy világít? Egyik része tompított másik országúti? Vagy mindegyiknél mindkét fényszóró test világít?
m3 kivezető de lehet az már az m3! ott van a praktiker is
én nem felejtettem el... ezen múlik a sörünk
Pff tényleg el is felejtettem
majd akkor edzek keményen
az nem jó. De legalább fel tudsz készülni mókus ellen
Én meg külföldön leszek meg a 4.-i időponton is. Marad az Augusztus
nem lesz kész
ddt
melyik shell kúton találkoztok holnap?
Tieddel mi van Pénteken, meggyötröd végre?
Az nem gond, pénz ékszer nem számít tudod
Teljesítmény adó
fizetni is?
200-at . Egyébként nem gond, nincs bajom a motorral, viszont szerintem jobban motorozható lenne ha hátra 1-el vagy 2-vel nagyobb fogaskereket kapna, de azt majd max jövőre. Ja a gumiért még köszönet Brian-nek is

Se lambdaszondás se másik mérés nem volt. Egyenesfutást meg fékerőt mértek még.
Szívesen. Nem túl feszes hanem esetleg túl elhasznált. Azon el lehet bukni 7-8Le. Lambdaszondás mérés volt? AFR milyen? Ha nem akkor kár bármit is cserélni mert nem tudjuk mi a gond. Már ha gond, hogy a 8 éves 636-od 113Le. Mennyit szeretnél?
Feltétlenül!
Köszönöm szépen....de ha azért tud valaki ezen kívül az remélem szol....
Az enyém nem adom, az ereklye
Néz szét az apróhirdetéseknél az oldalon
Sziasztok....Lenne egy kérdésem nem tud valaki egy Simsont nem kell hogy jó állapotba legyen nem is kell hogy müködjön csak ne legyen szanaszét....a páromat szeretném megtanítani motorozni mert teljesen rákattant hogy szeretne menni MAJD Idővel a Ladys Trophy-n...és úgy gondolom nem egy 600-as-sal kell kezdenie----
lehet, hogy feszes?
amúgy fasza ez a dunlop d211 gp, kösz a tippet ddt
jo sok a veszteség..inkább a láncot kéne megnézni..
Sziasztok!

Tegnap megvolt gumicsere fékbetétcsere, olajcsere, fékfolyadékcsere plusz mértük egyet padon. 93 LE jött le kerékről, 20 a veszteség tengelyen 113. Lehet, hogy kéne neki egy sportszűrő mit gondoltok?