Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne legyé szar...menek érted pénteken
márha megmondod hova
elhiheted nem örülök neki mert nagyon vártam...ha addig alkotok valamit kimegyek de nem valószínű...
Jaj nelegyél már ilyen negatív fos gyere ki azt kész....van motorod már láncod is meg lánckereked is...ott meg majd megengedi mindenki hogy leszívjál egy fél liter benyát szünetbe....
elmesélem .....de tényleg annyi a szar....mindenki segíteni próbál de rajtam úgy látszik nem lehet
majd elesek oszt lesz hamufelhő
simán...emiatt ne hagyd ki
Mi van perec? min mirgelted magad fel ennyire...most nem menny el mert lezárnak maj megint minden repteret a hamufelhő miatt addig maradj és gyere ki.....hoz mindenki neked egy fél lityó benyát....
csöves vagyok....esküszöm eltakarodok ebből az orszégból
ménem perec?
szerintem én nem fogok menni....
Hali mindenkinek....Tud nekem segíteni valaki 2007-es Zx-6R-hez kéne nekem ocson hátcsó fékbetét megeggyezik vele a 2005-ös 636-é is...
Legyen úgy
Sziasztok ezt találtam.....Péntekre 20 fokot mondanak és 0mm esőt lehet szerencénk lesz....

http://www.yr.no/place/Hungary...
Szeva!
Nem tartózik rám ezért nem is kell leírnod! Csak jano már nagyon aggódik és mondom tájékozódjon! De örömmel olvasom, hogy készen lesz neki a gép és crazy hamarosan teheti össze neki!

Mivel a Te munkáid nagyon tetszettek ezért szerettem volna veled vagy nálad fényeztetni, de nem jött ez össze, túl kell rajt lépni keresni egy másikat és megtettem azót kész a gép!
dolgok mögé benézni mindíg nehéz,a felszínt meg mindenki látja..
kívülállóként pálcát törni valaki felett peig nem igazán szabad mert az visszaüt..
Na csöcs!

Crazy bácsi: most beszéltem a fényezőbrigáddal:
szerdán, legkésőbb csütörtökön viheted a komplett idomszettet, felnistől, mindenestől.

LieBing: ne haragudj, de naponta kapok egy tucat emailt munkával kapcsolatban... aki akar, az megtalál.
A kutya ügyben pedig nagyon nem egyszerű a szitu... jóval többről van szó, mint amit itt le szeretnék írni Neked, vagy bárkinek.
Köszönöm.
efelől sincs kétségem..
annál nagyobb lesz az öröm neki!
különbözőek vagyunk...csak mindenkit kezelni kell tudni.
hogy készen lesz afelől nincs kétségem.de ne hozd Janoura a szívbajt igy is már eléggé kardba van dőlve.
persze, hogy nem!
anno igaz nekem is egy mailt írt vissza majd időpontról egyeztetésre már soha többet nem válaszolt!
De remélem hamarosan készen lesz jano gépe!
sok közöm nincs hozzá,,de kéretik nem szítani a tüzet.köszönöm.
Szeva! féynező topikba olvas be! Kutya hozzászólása! érdekes na!
fasz kivan ezzel a kibaszott időjárással... megállás nélkül esik az orkán erejű szélről már nem is beszélve...
THX!
Lánc, DID G&G520ZVMX/110 X-gyűrűs