Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kinek állsz fel he? nyunnyókám! Viselkedjél emberként ha annak születtél!
Hűűűűűűű bazd meg te Mokuci miatt jöttél akkor takarodj a csaj már foglalt
Tudod mokuska még fel sem jöttem már nagy híred volt még a loven is! Hogy te milyen buta nő vagy és höogy mit művelsz itt na ezé jöttem ide . . Nagy a híred elhiheted! Ngyobb mint az enyém! Énnek örűlj!
Nekem volt olyan hasam! Mujának meg van!
rendben...másképp mondom....takarodj el innen a jókurvaanyádba bazdmeg ,mert csak másra erőlteted magad és nem azért beszélgetnek Veled az emberek mert van benned valami megfoghatatlan,hanem mert egy erőszakos parazita vagy aki nem érti meg hogy nem kell ide.menj oda ahol ezt megtalálják..ez nem az a hely..tákároggyááá
Mi a fasz ez? Inni sem hagytok? (a kocsmából)
ne szóljon senki a rinyaládához nem tehet róla,hogy maga sem tudja,mi a neme
Te nekem ne ossz észt ! Odahaza ok? És a nagy seggem meg kinyalhatod kisebbre! Semmi közöd se hozzám se a puhafaszuakhoz. úgy hogy te kocc rólam!
joe,asszem legyártották a jacket mondd,hogy megvesszük
Nézze Kedves hölgyem.
Ezek a srácok nem chopperes ürgék...
Nincs sörösrekesznyi hasuk se puffogó v2 esük,kicsi puha fasszal...ezek itt mind keményfaszú legények...No mivel Te nem velük akarsz motorozni és barátkozni és láthatóan egyikük sem kiváncsi Rád ezért megkérnélek arra hogy told el a bringát csopiland fórumba,ott hamarabb találsz olyan férget aki meg szeretné dugni hatalmas valagad.Légy jó hozzánk -lehet ez lesz egyetlen jótéteményed a bőrdíszművesség mellett és fiad gyártásán kívül-és ne kelljen többet ez miatt szólni.
Olaj
Nem arra aki megszült téged űgy hogy fejezd be a ki micsoda dumádat. nem hinném te maga a tökély vagy. !
na látod én még anyámnak is segítek te pöcs. úgy hogy ribancozz mást te nem normális. jóra tanított ha ilyen vagy olyan emberrel akit nem ismersz levontam.
Szkráccsi csend
az egyik tanárom azt szokta mondani h:
Rohadjon meg Gobbi Hilda!
Rád gondolt?
Ha nem szítod a tüzet, kialszik.
Ő egy normális ember aki dolgozni jár és gondoskodik a családjáról. Ellenben veled aki 40 évesen tinipicsát játszik egy motoros közösségi oldalon.
kivénhett ribanc az akiből kibújtál !
Akkor ezt igennek veszem.
Netán rossz helyre jöttél, nem?
na mi van várom már!
Normálisan beszélj te agy!
Na intézkedsz már?
Egy kivénhedt ribanc aki egy motoros oldalon akar kuncsaftokat toborozni?
Na hajrá megkönnyítenéd a dólgom