Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor adom a 3 kilót a motort meg tartsd meg.
bár nálam soha nem tudni
Jól hangzik. Csak az a baj, azt a tizedest embereknek tervezték, nem szkráccsoknak.
Az is valami.
nézni mindenképp
Most hétvégén nem is jössz akkor? Nem sikerült motort keríteni?
Hát. Én inkább a stopper ellen harcolok. Ha 06-al dobogóra állok.... 1:58 a cél idénre. Csak ez a buzi időjárás átállhatna már nyárira.
persze amig nem megyek
ugy látom neked kinéz egy folyamatos dobogó.....
adok érte egy subarut meg janou gépét....
monyuk asubaru csak makett....vagy holnap? holnapkett.. áá az ugy nem jó
Mennyi az alja? Adom a Tizedest meg rádobok 3 kilót akkor egálban vagyunk?
Hejj fijúk jányok valaki írjon már nekem egy mailt amiben érdeklődik a kawa iránt. Legalább egy érdeklődőm legyen már. Mondtam muternak hívjon fel telefonon mintha érdeklődő lenne, de nem akar. Vagy híjjam fel a mobilomat a vezetékesről oszt beszéljek saját magammal?.
el hát..kékre van eloxálva és csak a kompletten adom váltórudazatostul sarokvédőstül és a 2 db ot egyben..az elox miatt..
moshatod!
de egy nagyon fontos! a gőzbototva vezetéke ne tekeredjen a nyakadra! ez nagyon fontos
Nagyon köszönöm a választ. Megyek nekilátok:)
a hűtőnél a lamellákra vigyázz.. a ha túl nagy a slagban a nyomás, akkor össze-vissze elgörbíti azokat, és az annyira nem jó... az elektronikának meg semmi baja nem lehet egy mosástól.. jól el van dugva.. valszeg' az ülés alatt.. persze ott ne áraszd el a motort ha nem fontos..

LX
prostituátkén dolgozok hogy több pénze legyen!
este elvileg ide is benéz! majd kap egy kis zsebbénzt
Sziasztok.Tegnap csúnyán elkapott az eső meg a sár. Ma rászánom magam h lemossam a motort. Slaggal a hütőket kimoshatom? mire figyeljek oda,hogy ne tegyem tönkre az elektronikát.köszi elpőreis


Na lépek a susnyásba dolgozni. Tényleg Muja barátoddal miva'?
természetesen ki nem hagyom
a magamfajta csóró csak így jut pályára