Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Grat.
úgy volt. velem együtt érkezett... 2007 március környékén
sziasztok!
nos..most 7végén volt a verseny amire építettünk egy pneumatikus hajtású autót.megnyertük a versenyt holnap ha igénylitek írok egy kis élménybeszámolót az időmérőről meg a futamról
na mostmeg alvás,mer mostg értünk haza
üdv
Az nem ,hanem
az-az.
nem szarozott sokat...
Devil (valamennyi) a neve.
Asszem 2 éve volt itt egy tag, aki supermotorról váltott Ninjára.
Majd miután nem érezte jól magát a Ninján, pár nap mulva vissza is ment supermotyózni....
Ha tudom hogy tavaly július 20.-án esek egy disznó nagyot, itthon maradok a picsámon.
valaki bebuzult
na de ha kihasználom a sok lovat és küldtem volna neki amit ugye a pöcsköszörűvel nem lehet akkor simán elmentem volna mellette mire befordul és nincs baleset
Elméletileg igen, remélem a gyakorlatban is az lesz. Tegnap meg ma is mentem volna, de a gyerek meg nem ért rá. Bezzeg múltkor meg mikor eső szakadt akkor meg sürgettet menjek már, mért nem megyek.

Csere van?
Na látod ennyi. Ilyen tempóhoz meg nem is tartok szükségesnek 100 lovas gépet. Ellehet nyugdíjazni kis 45 lovas pöcsköszörűvel is.
Holnapra kialszod.
figyelj én szaros papa tempóval mentem amikor bekanyarodtak elém. a 60 sztem elég lassú (jegyzőkönyvben 50). szal lassan is mehetsz akkor is megvan a baj
Hát ez ilyen, változunk. Inkább közlekedek szaros papa tempóban 90-100-al de azt egész évben, mintsem száguldozzak egy kis ideig majd gyógyulgassak meg motort építgessek.
így igaz, a kawa döntésénél egy jobb érzés van a világon, mégpedig ha a nőket döntöd
menj orvoshoz
akkor valami bajod van fiam
Én már nem akarok száguldozni, sem koptatóig borítani és majrécsíkot gyilkolni.
Nem igazán.
Ferrari?
Ez van.