Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd max az új géppel, ezzel én már tuti nem megyek hosszabb távra. Félek is tőle már, meg minden faszság.
Rendben,majd egyeztetünk időpontot!De amúgy jó lenne felugrani közösen a hegyekbe is hasonlóan mint ahogy ma ti is!
Gyere csak nyugodtan.
Átruccanék majd valamikor mert már régen találkoztunk és a gépet sem láttam még ! Igaz a múlt héten vasárnap voltam Kabán!
crazyvel mi van?
jujujjjj
Igen. Abban hiba nincs. Tegnap haverom tanítgatta kerekezni is.
Amúgy minden rendben van a géppel?Működik ahogy kell?
Fasszom!
Ezek után eszem ágába nincs idomot venni rá, meg lefényeztetni. Így minden újabb kis sérülés beleolvad az összképbe.
vegyél idomokat rá jah és gyúrjál ahogy rola636 mondja
kontaktlencse
Az igen! Naked Bike hatás!
gyúrjál vazzeg
Nem erőfölény miatt hagytak le, csak én nem mertem annyira tolni, meg így kopaszon szar a gép. Fazer 600 meg cbr 600 f3. Lámpás indulásoknál mindig lenyomtam őket, csak kint nekem a 140 már sok. Rázza a szél a fejemet és rezeg a kúrva szemüvegem és kb szart sem látok.
Milyen vasakkal voltak,hogy lemaradtál?
Ja leszámítva, hogy feszt lehagytak. Többet nem megyek velük.
Zsír!
3-an voltunk.
Haveromék lehúzódtak cigizni egy kavics töltéses útra ami tele volt kis apró gödröcskékkel. Fordultam volna meg és mikor letettem a bal lábam, nem volt alatta talaj mert az egyik ilyen kis kátyúba léptem és a motor ahogy megdőlt, tartottam pár másodpercig de visszahúzni már nem bírtam és elengedtem. A gomba mondjuk sokat védett de a tükröm így is kapott egy keveset.
ami = mai
Sziasztok!

Szia Szkráccs!
Egyedül vagy többen is voltatok a ami túrán?