Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ha az ember felül egy 1000-es vagy nagyobb sportos gépezetre és nem szarja magát össze tőle akkor már nem tudja alább adni. Úgy megszokod azt, hogy MINDIG tol. A Tizedes óta egyszer ültem egy 07-es 600-on. Hát azt hittem valami baja van mert 6000-ig olyan volt mint egy autó.
én is
nekem nagyon tetszik a design-ja
mi vagy te, szavazat számláló?
ma már csak azok dolgoznak...
Hát,te tudod barátom,de száguldozni nem kell vele,sem kawa pályanapra menni .... meg még sorolhatnám!
Na, mindenki átmegy itt enduroba a végén!
Egyre jobban hiányzik a sarazás.
visszaülnék egy kx-re.
Nekem is csak haverok kis 125-ös szúnyogjai jutnak, nagyobb 1 hengeres nincs a környéken. Én mondjuk imádok ezekkel a kis vackokkal menni, remélem a 400-as husqi sem okoz majd csalódást.
nem is gondoltam,hogy te mást vennél!
Én meg egy 2010-es ZX-10R-t.
Én még mindig dolgozok.
07-10 évjáratig értem!
Ha én változtatnék vagy motort vásárolnék jelen pillanatban akkor akkor egy Z750est vennék 07estől! Nagyon Király !
haverom készítette nekem rendszámtartó
Új géppel? Akkor csak megvan még a Szupermotyó láz! Én totál lemondtam róla!Próbáltam,de nem jött be!
Nem tudom még. Attól függ mennyire jön be az új stílus. Ha nem adja akkor csüccsenek zxr 400-ra majd.
Ja értem
Leteszel a speed kategóriáról végleg vagy csak átmenetileg endurozol?
Cserébe lesz ha minden igaz.
És mi lesz a kawával?
az tetszik nekem is
Nem karom elkiabálni de ha minden igaz Husqvarna TE 400 '99. Enduró, de majd idővel veszek alá sm szettet.
szupermotyót akar
Milyen lesz az új gép?
ez egy baromság. akkor az újtól ugyanúgy fogsz félni... én pl. estem régebben egy elég szépet. össze kellett varrni a lábam. szted varratokkal a lábamban nem ültem vissza rá? dehogynem.