Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



Valaki intézhetne tavaszt! Inditványozom, hogy mondjon le a tél! Kitartvelem? Lázadjunk! Egységben az erő.......ésatöbbi, ésatöbbi!
Ma valami van velem..............vagy nem?
De, lehet megvisel a POZITÍV HIÁNYA A KAPCSOLÓMBÓL!
nem!
ka!
Ugyse sikerül majd!
Mert nem lesz ott az ABC előtt a motorja.....
Ugye Spogi?

Mikor ?
És akkor tényleg leszek
Adjál neki!
Peppinó, lekenyerezhetnél, ha behúznál egy pozitívat a kapcsolómhoz!
Akkor kevesebb hülye Hondás baszogatna! Na?
Nono!
Ne csinádd Te suzukis fiucska mer van ám még a tarsolyba! Csak azokat nem mertem........
Ati
Jövök neked 1 el.
Majd holnap a benti gépből szemezgetek
Drága Jocimajrécsík királyom.
Bár mikor segitek neked az XX jav.ban.
Végülis nem bonyolultabb mint a (világszinten jól ismert és kedvelt robogó márka) Keeway.
Meghát ugye a faék
dejó vicces vagyok
Szevasztok

Mivanmivan
Ne szoljatok be mert

Gábor! Ha mégeszer megköszönöd akkor . . . . (természetesen bármikor)

És a képek magyarázata :
1: Nézd a fejem vigyorgok mint a tejbetök és arra gondolok HA-HA-HA sosem vennék ilyen motort .(ezért mutatok rá)
2. Bazd meg.be kell huznom a hasam mert még azt hiszik hogy annyira jól megy hogy a böröm alatt (has) is pénz van .

Ui: valóban kipróbáltam Gábor motorját és a modositások után elég jó!
de hát ugye . . . . . . . .
Jó napot Mindenkinek!
Hy!K...a tél!
Na persze..........
Tittelett mindenkinek!
Szép napokat mindenkinek!
Újabb hó eset! Aki esetleg nem tudná, a kocsim alja, és ami még fontosabb, az eleje, nincs 20 cm magas! Ha valaki átjönne, és nem lennék otthon, csak kövesse a hókotró nyomait! Kül. ismertető, 20 cm a hó, és középen egy 50-es cső nyomai a hóban! Na az a kipu!

Valamint a csoki. Táblás, ha megfordítod nem a mogyoró darabkák látszanak rajta! Kicsit öklendeztem reggel, mikor megláttam!
Gondoltam megosztom veletek a legújabb hungarikumot! Beteg ágy!
FIGYELEM! A kép nem illusztráció, forgalomba van, és elég sok helyen lehet kapni!
Ez már az a kategória, akit már én sem sajnálok, az ilyen megérdemli!

http://sportmotor.hu/motoros_v...
Szerintem az mindegy, hogy most az ő hibája volt, vagy nem...
Ha Te a saját faszságod miatt törnéd össze a motorod, akkor tégede is sajnálnálak...
Ati ne bolondozz már, most?

Tud Te, hogy milyen sokan vannak ott ilyenkor?!


Esetleg hétfőn?
Mé sajnálod? Ő faszsága volt!

Valaki egy kis mátrai kiruccanás? Mondjuk egy óra mulva?
Ez nagyon komoly, szegény srác, én sajnálom...
Hallottam egy történetet, miszerint, egy srác vett egy új hajabusát, amit kivittek neki a szalon elé. Kért egy tárcsfék zárat is, amit felraktak a motorra, és ezt közölték is vele.
A csávo megpróbált elindulni a mocival, de sajnos nem vette le a zárat, megakadt a kerék, a motor meg a földre borult...
http://www.sportmotor.hu/motor...

Na ez kurva nagy.......
Na de most már megyek havat lapátolni!

Ui.:
Kedves pep jó múltkor, volt szerencséd kipróbálni az xx et!

Írj egy véleményt majd róla!
Nem baj, ha őszinte!
Kedves Zolicbr!
Én nagy igénybevétel alá teszem a motor mindig, de ez igaz az Atixnál is, ha bevallja, ha nem!
Normális használata mellett nem megy tönkre az XX Kormánycsapágya, ezt bárkitől megkérdezheted.
De egy-két rosszul sikerült kerekezés, és már haza is vágtad a csapágyat, és ha tovább jársz vele a váznyakban a csapágyházának a helye is, kitágul, no akkor lehet okoskodni, hogy újra jó legyen!
Ja én azt pontosan tudom, hogy az xx, nem egy egykerekezőgép, és ráadásul nem is arra való..
De hát a sok paci benne, no meg a fiatalság…
Itt még csak vacillált a kettő közt.....
na!
akkó csak nem vagyok olyan hülye!