Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ááááá,mire kijön a gumistól már cserés!
Dehogynem!
Persze ez alól kivételt képeznek a busások! Mert nekik nem megy el csak 800 kilcsit.
A slick-be nem köt bele a rendőr? Csak érdeklődöm!
Ezmosméé?
3000 körül.....
De aki csak turázásra használja, annak elmegy a dupláját is simán...
Bocs , hogy visszatérek erre, de te mennyit mész el egy jó slick- kel ( nem túl puha)
Ez örök igazság!
Nem baj. Én azt mondom, hogy csak egészség legyen! Azt nem lehet pénzen venni!
Kb pontosan...
meg tiszta hülye aki nemnormális?
Miért ne?
Aki nem jár rosszul most, az kurv@ jól jár!
válság csak nálunk van vazze....
nem mindenki olyan kis pénzből moccol mint mi.(a mázlisták)
de nem vagyok irigy.(csak egy kicsit)
én igy is elégedett vagyok az életemmel.
nagyjából......
Gondolod, hogy a válság kellős közepén vesz ilyet valaki?
én már kiváncsi vagyok rá...gondolom fogunk találkozni hamarosan valamelyik szegénysorsúval akinek már van....majd jól körbeálljuk....
meg milyen hangja van? rá lehet e tenni pl egy bódist?és akkor milyen hangja lesz?
egyébként a kipuja kimondottan tetszetős!
Igazad van. Csak azt nem tudom, hogy elég erős-e a hátulja a 3 doboz felrakásához+ utascipeléshez.
persze persze....de akkor is kiváncsi lennék az automatikájára....pl,lehet hogy jobban vált mint mi...(.na jó akkor én...)
meg amugy is ...hogy csinálja.micsinál...?
Ha oldalról nézzük, és mondjuk 8-10 centivel megemelték volna a farát, akkor azt mondanám kisérteties a hasonlóság az 1000rr-el!
A helyzet az (szerintem), hogy egy motoron a váltást megoldom majd én. Ha nem akarom, akkor veszek egy nagytestű robogót (vagy kicsit ). Egyébként mi értelme van a motorozásnak.
Tudom már! Azok is megveszik majd, akik utánfutóval elhúzzák valameddig, ott mennek 5-10 km-t, aztán vissza. Nehogy már a válátssal is kelljen bajlódni...
meg a sokat emlegetett váltómegoldás is érdekes lehet...mondjuk most erről egy szót sem mondtak....
gyanitom hogy a nagy H emberei nem voltak szivbajosak az árképzésnél.....
Igyekszünk!
Tittelett!
Ti osztán jól elvagytok!