Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HALI MINDENKINEK
Jó estét mindenkinek.
Gondoltam beköszönök. Szép kis dolgos napot zártam, és még megyek tovább! A mocisoknak: csak okosan ebben a hidegben skacok!
Tulajdonképpen ki vagy Te és miért üres az adatlapod? A hirdetés valós! Csak nem volt időm fényképezkedni+ feltöltögetni, igy találomra dobtam fel egy képet!Tehát ki vagy titokzatos k8-as motoros? Ismerjük egymást?A k8 mit takar? 2000.es évjárat 80 ccm?
Aha, szóvel ez vicc!
amelyikre épp készülök ráülni!
Melyik a kék Keeway?
mire gondolsz?
Ááááááá senki! Csak szeretnék már végre én is motorral motorozni, és nem kempinggel.
Mi történt Atix?
Ki cseszte fel az agyad?
12 körül kifelé menet tuti nem!
Elindultunk. . . . .idegroham. . . .besokaltam. . . . .hazajöttem.
Bocsi Gabi, bocsi Pep!
Én mentem ma is, és holap is megyek bi-bi-bi...
És akkor mi van ha 10 fok van?
Én holnap megyek az tutti!
Szép jó napot mindenkinek!

Milyen gyönyörű idő van!
Kár, hogy alig van 10 fok...
Jelentem én láttam Atixet az M5-ön kifelé menet 12 körül!
Előllem senki nem bújhat el!

És Fazer kollégát pedig fél órával előtte a 4-en!
Jóóóó napot Mindenkinek!

Atix! Te hogyhogy nem mentél? Vagy már visszaértetek?
Hátpersze. . .
persze...
mert te gazdag ember vagy akinek a pénznemszámit....
de én szegény balesetetszenvedett munkanélküli vagyok....
Haha. . . akkor én tullicitáltalak!
Kb 2 hónapja mondtam a tagnak h adok neki 350 pézt oszt kész. . ..
De nem kellett neki .

Amugy hello mindenkinek!
kedves hajek.
valószinűleg ugy van ahogy mondod,és én ennek örülök is.de lássuk be hogy az ilymódon kinált motoroknak javarésze nem tiszta...
örülök hogy itt nem erről van szó,viszont sajnos a lényegen nem változtat.például sem s blokkot sem a vázat nem lehet felhasználni mert nem tudod legalizálni az eredetét...max af-es jelzéssel,de az meg ultragáz.
ennek fényében viszont ahogyan mondtam is....méregdrága!
amiket te is emlitetél,hogy kintről ezer jurókért mennek a vasak,nos ebben segithetnél nekem!
hol vannak ilyen börzék?vagy hol találhatók meg a neten?
mert sajnos nekem egy ilyen mocira lesz(Van))szükségem.
de ha tényleg jóbarátod a srác akkor ha beszélsz vele,1000 eurót adok a motorjáért.(gondolja át....)
mootoros üdvözlettel:
Bedő József...alias:jocikirály.
Hali!

Mielőtt mindenféle teóriákat állítanátok fel a "lopott" motorról, segítek 1 kicsit, mivel a tulajt személyesen ismerem.
Külföldi, forgalomba nem helyezhető, ha jól tudom, fénymásolt papírjai vannak. Az eredeti olasz tulaj a biztosítót akarta lehúzni, ha jól emlékszem totálkárral. Csak vissza nyalt a fagyi...........
A fikázás sem lenne igazán célravezető, mert tényleg hibátlan állapotban van a motor. Mondjuk az ára így is rettentően sok, mert hasonló állapotú vagy minimális sérült motorokat 500-1000- eur-tól lehet vásárolni külföldi börzéken.

(azt tudom, hogy a hirdetett árnál jóval drágábban vette............a kis naív.....)

Bocs a hogy beleszóltam, de amikor én kértem tőletek segítséget, aki tudott segített nekem is a tisztánlátásban. (még mindíg nem tudtam kipufogót vásárolni, igaz időm sem sok volt rá......)

Üdv. Hajek
Hoppá!
Papírok nélküli motor? Hummm... van bőr a pofáján lopott motort árulni, így nyíltan a neten!
És akkor valóban az ára is nagyon magas!
Ráérsz vele barátom!
Sajna itt a tél.
nem akarok ünneprontó lenni,de én már beszéltem a sráccal.....
csak sajnos kurva messze vagyunk egymástól...és nem kilóméterre gondolok...
a másik para,hogy nem külföldi papiros....hanem nincs papirja!(az meg ugye nemmindegy)
(azt már nem is mondom hogy akkor az ár is sok.)