Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd elfelejtettem........még a varadeo-val trüttyögsz zorro?
élvezd is...mert ha kész lesz a mocid....vége a száguldozásnak....
na....fel lehet dobni a műsort,csak tohonya halakat kell emlegetni........
Sziasztok
asszed félek tőled?
némámeg hogy kivel levelezek......
PFF

látom ám miket irogatsz!
jaja.....még azt nem is mondtam,hogy ez az ufonauta meg valami FJR nevű csirkének csapja a szelet.....ami tök logikátlan,mert akkor ebbe a fórumba,és a busafórumba sem passzol motorilag.....de ahogy ismerem,nyit majd egy fjr topicot is és szervez mégegy csapatot.....ami meg azért gáz,mert túrán akkor már nem csak a busákat kell bevárnunk.......
Köszönöm Joci... nem sok jó.... szar az idő.... a meló hol nagyon sok hol semmi.... a fórum túlél mindnet velünk vagy nélkülünk de élni fog.....Milka meg biztos alszik..... ahogy szokta...... vagy nekem is letagadtatja magát....
köszönöm mester....nem sok jó......szar az idő....boltom vánszorog.....fórum fulladozik........milka meg letagadtatja magát.( )
nálad mi a helyzet?
Hali Joci!
Mizujs?
üdvözlégy mester
Nagyon szépen köszönöm a felajánlást!

De ugy hogy elvigyem,azt köszönöm nem!Ha egyszer eggyütt gurulunk,akkor egy csre egy rövidebb távon érdekelne!És élnifogok a lehetöséggel,mármint tanácsilag!Már énis sok motort lovagoltam,és eddig az XX- jött be igazán(kényelem,nyomaték,stb).De a szvem mélyén hangvillás vagyok,és nagy szerelem az FJR!Pedig sokan leakarnak rola beszélni,mivelhogy nem olyan jo!De nekem akkoris bejön!
Szia Milka az a helyzet hogy 3-napi DRZ-zés után rájöttem hogy engem nem erre teremtett a jóisten(amugy nagyon élveztem) és mivel az FJR nél jobb motort még nem találtam(pedig negyon sok mocit sikerült kipróbálnom az évek során inkább megtartom,de az ajánlatom hogy kipróbáld egy esetleges hosszab túrán még mindíg áll,meg ha eljön az ideje hogy végre FJR-tulaj legyél segítek a megvételében,hiszen én már 4-éve használom és lehet bárkinél jobb szemem van a típus rálátására
Neeem
Mindig onnan szokott hivni
Ki tudja mit csinal ott
Nos jó.
akkor lépek.
jó éjt mindenkinek.
méééé?ott szokik elfogyni a benga?
Nem faradsag neki, amugy szerintem csak Siofokig ment el, altalaban addig szokott.
tudod te hogy milyen fáraszó körbemotorozni a balatont?
lion is fáradtabb mint mikor elmentél....
Ne is mondd
Még fáradtabban jottem haza, mint mikor elmentem

Lionom, Te is irhatnál
az jó...
Vidéken apuméknál, meg osztálytalálkozón