Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy menj távolabb a monitortól!
Amúgy mi az hogy szar? Kockás,szaggat vagy mi?
Jóestét mindenkinek....!
A 7es azt alapból megcsinálja.
Állítsd át a felbontást...
Vegyél busát! Azoknál a srácoknál nem számít ha kihullik a haj!
HELP!

Telepitették ma a gépemre az uj win 7-et, és a videóket olyan szar minőségben nézem ,hogy a hajam kihullik.......Valaki valami okosat esetleg?
Hát nem olyan randa kék az biztos....
Vajon ha nem a kertbe járna ki vizelni, akkor milyen szine lenne annak a busmannak?
Meg fog fájdulni a kis manikűrözött kezed ha ennyi hülyeséget gépelsz be állandóan...
Na ja, de manapság az ember annak örüljön, hogy van hol dolgoznia és ha még a hobbira is marad egy kis pénz az már királyi jólétnek minősül!
Én is már csak a tavaszt várom, elegem van ebből az depresziós hidegből! Ez a motoros ember "halála"!
Guszta!
Szega!

Pont ma hivott fel valaki , hogy 1000 euróért van hátulra öhlins!

Csak is strucc comb és lepke szárny!
Tudsz élni!
Sziasztok!
Mint ahogy már sokszor próbálkoztam, csak valami mindig közbeszólt, tervezek egy kis osztrák túrát, amire természetesen bárkit szívesen látnék!
A terv március 12-én mennénk, ez egy pénteki nap, és 15-én jönnénk vissza, az pedig hétfő, munkaszüneti nap!
Az utitervet nem irom le, ha van 2-nél több jelentkező, szívesen válaszolok!

Tehát:
1. GáborXX
2. Atix + az XX-R
Gesztenye pörkölt, vagy varjú?

és készen
Jónepot.
Volt ma program
Na, mi van? Asszony elment otthonról, hogy a gép elé jöhettél?
Csináld a feladatokat amiket kiadott parancsba, mert kapsz, ha hazaér! És ha megvagy mindennel, képzeld el azt, hogy motoros vagy! Nem szédülsz a busán amit megvettél vagizni, és nem ver le a víz ha kitolod a kertbe, hogy legalább a szomszéd tudja, hogy van motorod! Hát nem jó érzés? Gondolj bele, ha még rá is mernél ülni........
Hát...tisztán hallatszik a dyno padon is, hogy milyen erőtlen egy kotlafészek ez...csoda volt, hogy egyáltalán eltekerte... kár erre sportdob....