Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd ő elmondja ha akarja.én ilyenekbe nem folyok bele .de azt megjegyzem h drágábbér mint amennyiér az enyémet meg tudta volna venni .ja majd akkor valamikor meg kéne ejteni a maradékot.ja meg majd beugranék valamikor a neolux fehéremért.baromi hülyén néz ki rajta a lila doboz .ami mellesleg 2 kereszteződésnél megelőzött minket .leesik.uh ki kell találni rá valamit
katasztrófa az a hely ahonnan vette,maradjunk ennyiben.
törött,zúzott,kattog,rozsdásodik,kiesik belőle cucc stb...
Mi pénzé vette?Ja a rondát összeraktad?Rohadtul bassza a csőröm az a sok szösz mert egyébként szép lenne.
leeresztőcsavarnál beleszakadt a menet,gyertyakép senemjó meg foregon asszonta van 1200as alapjárat kattanik egyet és leesik 800ra.eddig ezekről tunak de igazából sztem minden
Őt nem ösmerem. konkrétan mi lett a baja?
Csanakra Csabszihoz
És milyen igaza van!
Hova vittétek?
Jimmy nem olyan ő megmondaná face to face .csak azt mondta 25milliomodszorra is h hülye vagyok
nem is mozgott annyira mint az FZR .amúgy tényleg volt még 20 köbméter kábel a kalev meg azt gondolta ha 2 helyen lespaniferezi akkor ottmarad .ja meg hát ugye a Suzuki ilyen szutykokat gyárt amiben jobbra nincs kormányzár
Téged csak azért nem mondott mert pont veled beszélt.
pedig én mondjuk akkor értem haza .még Jimmyvel belemerültünk az "összes új autó szar" megbeszélésbe.ja meg valami olyasmiket is mondott h mennyire utálja ezt a foregont meg kalevet
Francba tudtam ,hogy felkéne hívni!
azt jól tetted mert hamar lefeküdtem
Ja!Jóóóvan.Melóztam és kint felejtettem a kocsiban azért nem vettem fel este 10 után meg gondoltam nem hívom vissza.
dede.azt elmentheted nyugodtan,az az egyik enyém.
(hívni nem hívhatod,csak elmentheted )
Nem ti hívtatok y70 es számról tegnap 17 körül?
Semmi baj az eszéhez kell mérni!
Srácok az olajcserét nem a dekli lerúgásával ,ill. kilyukasztásával kell kezdeni!
spaniferrel én szorítottam le,csak maradt még 5 méter,azt mondom elkötögetheti.hát nem egy pókhálót csinált?
Rábíztátok erre a pancserre a motor kötözést?
Írd a számlát,majd mondom a hülyén néző címét ahova postázhatod
(De tényleg kicsit furcsán néz a képen,nem? )
Bár ha suzukim lenne...
Suzuki-way of life
Napsütés lesz és szél egész nap,este meg sötét lesz!
hahóóó...
na mi a fasz lesz,és mikor Abdán..!
Basszátok meg , írja már meg valaki!