Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nesztek..
És itt még nincs vége:
ki az a marha aki ijeneket csináll unalmába?
az utolsón besírtam
Csak hogy legyen miből csemegéznetek..
most lessz a kirájné
óvakodj az autóSTOHL
ja hát osztrákia valahogy jobban vonz az igaz , de meg kéne ejteni egy kakucsozást is csak legyen vége ennek az egész érettségi baromságnak aztán akkor jóság van
Köszönjük ezt a fontos, és hasznos információt!
micsoda hírek
he-he....
tanyátok köztben most baszik félre a Kinga....
böff.
hogyne kéne mi úgy nézki megyünk erdélybe 5 napra, bár ahogy ismerlek téged ez nem izgat de egy ausztriát meg kell ejteni a nyáron, großglockner-t de csak valamikor júliusba akkor állok helyre anyagilag remélem
azalényeg majd menni kéne egy hosszabbat idén is , aztán még eldöntöm hogy merjek-e a kawával vagy inkább az Sv-t vigyem
nem sokat mentem még vele nekem egyenlőre ez is elég erős
ja hát az igaz elég esős fos időt mondanak na mind1 akkor max utána héten
gs 500 lett? akkor az nem sokkal erősebb mint volt nem? vagy mennyit mentél eddig vele? na mind1 grat hozá!
amúgy előbb ahogy jöttem haza fülészetről kocsival láttam szembejönni szt. istván út feletti felüljáró izén egy egykerekező endurót vagy supermotot nem tudtam rendesen megnézni milyen motor csak azt láttam hogy sárga volt, de mindenesetre jól tolta a gyerek
jah gées5száz lett,elég szar idő lesz a héten hétfőn meg viszem a csabcihoz, nem tudom pontosan mi a baja, a gs-esek szerint nem nagy a gond.
na mer miért ? mi nem jó rajta vagy mi baj van vele ? de most akkor milyen motor lett végülis ?

elviszem én szivesen aztán utána akár mehetünk is egyet valamerre, a héten úgy is csak egyedül motoroztam
azért csináltam részletesre hogy aki még nem látott ijet az is meg tudja csinálni otthon
meg van már az új csak egy kicsit mellé fogtam a vásárlással! kell rá egy kicsit költeni! Jah a mikulás ruha nem emlékeztem hogy hol is van ... de akkor már tudom majd ha jó idő lesz meg a moci is OK lesz össze futunk
hát ja az elég érdekes , meg kell szokni
amúgy most mivan motor ügyileg ? azt tom hogy eladtad a régit , de van már másik ? vagy csak lesz ?

ja amúgy mikulás ruha még mindig nálam van baszki , múltkor vettem észre a szekrényben még mindig ott lapul, jövőhéten olyan idő lesz és ráérsz elviszem ám motorral
rosszat én se szoktam ...csak nézőpont kérdése
Na mindegy..
További jókat!