Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem csináltam semmi rosszat :) csendben elvoltam magányomban haverral :)
ilyenkor örülök h nem voltam ott . ezt már nem magyarázod ki
Na erről is tudnék mesélni konkrétan a mostani Gy.baráti találkozó...
na nem vagyok alkesz azért :)
na jó.de ha vodka lenne
Hehe,borivásban nem előz meg senki engem :)
segítenák kortyolgatni de akkor meg nem tudnák hazajönni ...meg akkor nem maradna nektek semmi
Na én elmegyek Csornára boltba..
na a sok nudli.amíg itt ti sírtatok h milyen szar az idő én tekertem 1 karikát .igaz csak hazafelé mert nincs ablaktörlőm ...meg a benzin is fogytán .egész jól csúszik .mondjuk a Fehérvári úton megint kerülgethettem a sok akadályt .én nem értem.1 sávot lezárnak oszt már megáll a város
Hát igen az eső..
Remélem szombaton nem fog esni...
Hi!
Sajna nekem is az unathozás van,már két napja nem tudom elhozni a szervizböl a sportszeletet,mert délutánra mindig megered ez a szemét eső!
Mondjuk azt se értem,a biztositós madár miért akarta megint lefényképezni...
nekem az írányítás nem jön be, de nagyon nem
szerintem messze jobb mint a motoGp-s játékok bármelyike (magánvélemény)
Én sem értem hogy lehet unatkozni...
hát régi gépen én is utáltam mert még 640 x 480-as felbontásban is akadt és nem is tetszett
most viszont max grafikán egész megtetszett , már az irányítását is kezdem megszokni
No hát motorom nincsen sajnos,tehát nem tudok mit fotózgatni :( Mellesleg motoros cimbimtől jöttem haza Győrből :)
Gépem nem alkalmas játékokra,elég gyenge kis ..... gép sajnos :(
De legalább vörösborom van :) De egyedül azt sem jó kortyolni.
Hát arról nem tehetek hogy dolgoztál :) Én is melóznék ha lenne valami végre,de addig marad a bírósági ügyintézés és az Alkotmány beseggelése :)
Nos, attól függ Drágam, mit szeretnél csinálni.
Millió lehetőséged van....ha motorozással kapcsolatos dolgot akarsz, akkor ahogy simo és majd én este, lehet nyomatni szgépen, vagy playstationon a motorozást.
Vagy lehet törölgetni a motort a garázsban és egy itt igen divatos dolgot is lehet még: körbefotózni és feltölteni egy galériába.
Aztán.....rosszkor voltál Győrben....én pl. akkor még dolgoztam...

Ha pedig semmi más nem maradt, akkor "ott van mindjárt a jobb kezed" - a'la Hofi

Érdekes.....sosem értettem, hogy lehet unatkozni....
nekem a 09 kb 10 percig volt fent a gépen! nekem nem jött át marha hülyére sikerült sztem
Ez a Superbike 09
Moto Gp 07 után kicsit szokni kell mert tök más az irányítása
Azért nem állítom naposra mert nem tudom, sima championship-et nyomok és ott nem én szabályozom az időjárást talán hó azért nem fog esni
Jöhet :) bár ma alapból unom magam...Győrbe is voltam már kínomban :)
Most akkor adjak vagy ne adjak?
Az nem lehet akadály....adjak tippeket?
Ja még ha nem egyedül lennék itthon :)
Mit nyomatsz, mi ez?
Mér nem állítod napos időre?
Én a ps2-n mindig befolyásolom az időjárást...

A gp2007-ben nem....ott is esik néha, főle Le Mans-ban...
Hát Drága.....van egy pár módszer arra, hogy ne unatkozz...
Sziasztok!
Unatkozok ebben az esős időben..