Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert VictoryCustoms a cég neve, aki HD-kat épít át AN alkatrészekből.
Miért az OCC-nek miért OCC a neve, ha HD-kat épít át?
He?
Hát, ha nem próbáltad, akkor miért nem vagy tőle elájulva?
Beláthatod hogy logikátlan....infokat összegyűjteni?
Hát nem tom.....
Én is azt mondom, hogy a Dainese csúcs.
De azt, hogy az AN jó, azt úgy állítom, hogy már a másodikat használom....tehát nem érzem magam hiteltelennek....és akiknek eddig ajánlottam, még senki nem mondta, hogy szart adtam neki.
Az utolsót, aki elvitte, vmi vanucci, vagy probiker-t használt, amikor megfogta és felemelte, először koppant az álla....azhtán amikor belebújt....aztán idén az Alpok-Adria versenyen nyomja majd benne.
ammeg ki ?kit érdekel h ari-e vagy nem
Sonja? amúgy tényleg nagyon ari lány... élőben is ^^ nem csak a képeken ^^
háááát őőőőőőő...... nem hinném...
Ehhez még fiatal vagyok .

Ha HD, akkor miért van Victory embléma a tankon?
én az vagyok ...vagy nem ez volt a kérdés ?
én meg írtam már.te inkább ne
Itten a Miami "emberem" és az AN-alkatrészekből épített HD.

Hoyg szerelmesek vagytok vagy nem?
Én nem vagyok annyira elájulva a Ness-től... Dehát ez csak az én véleményem... Sajnos nem volt lehetőségem kipróbálni egymás után Spidi-Ness-Alpine-Dainese-Berik overálokat... akkor talán lenne esélyem összehasonlítani őket...
Mindenesetre azon infok alapján, amiket összegyűjtöttem eddigi melóhelyeimen nálam 3 befutó maradt : Spidi-Alpinestars-Dainese.
Ha a kenguruhoz ragaszkodsz, biztos drágábbak, mint a Ness, de pl. Spidinek is vannak nagyon jó ár-érték arányú overáljai .
mi volt a kérdés?
Hát bukd meg, "néma gyereknek anyja sem érti a szavát, béna gyereknek meg apja veri a ....szát"...
Elviszem én, ha Mo-n leszek értekezzünk.
montam már hogy megcsinállom ha leveszed
te inkább ne
amúgy mi volt a kérdés ?mer én arról már lemaradtam
amelyik el van repedve.a hátsóidommal együtt kellett volna elvinned .nem mondtam de gondoltam rá ...utána .
nem köll sehova vinned azt az 5 centit megcsináltatom itt.bár télleg jól dolgozik az a srác
talán...
ha válaszolok maradsz?
De a kérdésemre még mindig nem válaszoltál.
Úgyhoyg én mára be is fejeztem, jók legyetek, pá!
montam már hogy megcsinállom ha leveszed
Milyen oldalidomot?
Beszétünk ilyesmiről?
Amúgy meg Németországban vagyok....honnan vigyem hova és mikor?
Így van, Arlen Ness, a Harley-nél volt tervező mérnök, aztán kilépett, építettek és ma is építenek egyedi csopperákat.Ha megöregszem, én is arra ülök... van egy "barátom" Miamiban, ő csodaszépeket épít, AN alkatrészekből...a ruhákig pedig úgy jutott el, hogy új és jövdelemező bizniszt akart.És mivel dizájner volt, tervezett bőrruhákat.Az első volt, aki kengurbőrt használt, ami könnyebb, rugalmasabb és kopásállóbb, mint a marha.Ár-érték arányban a legjobb sztem, nekem csak egy jobb létezik nála, az a Dainese, de az meg horror drága, tehát érvényesül az ár-érték arány.... A Cölöp (aki korábban Dainese - szerviz volt) is állítja, hogy b@szottjó.Első volt, aki külső protektorokat használt, leginkább titániumból....én előtte marhabőr spidiben voltam, de az olyan az AN-hez képest, mintha kályhacsőbe bújnál.

Amúgy a csokinak írt csak egyféle van, azért volt, mert ahogy korább is írtam, AN-t és Berik-et (az meg ugyanaz a cég) tudok kapni viszonylag jó áron.

Ennyi
van az 2-3-is
egyre fantáziadúsabbak vagytok "kedveskéim"