Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

770 kilo azért már elég komoly súly!4
170-180 cm-es emberre jó és olyan 770-80 kg ig szerintem,de ha érdekel inkább nézd meg...én 35 ért gondoltam, mert zsír új...de megdumálhatjuk... érdekel?
na mivan?itt vagyok erre senki nem ir csak ex az se nekem....
Sziasztok!
Kaptam, megosztom, hátha valakit érdekel:

2010-ben is GSX-R Klub rendezvények
2010. április 9.
2010. április 16. péntek - PÁLYAMOTOROZÁS - amatőr versenyek, hölgyeknek is - kedvező áron a Hungaroringen
Immár nyolcadik éve rendezi a GSX-R Klub pályanapjait és versenyeit.
Az idei szezonban ismét apró újításokkal próbáljuk még szélesebb kör számára vonzóvá tenni rendezvényeinket. Idén újra lesz pártoló verseny a már megszokott GSX-R 600, 750 és Open géposztályok mellett. Ismét együttműködünk a V2 Kupa szervezőivel, sőt a tavaly bevezetett hölgy értékelést is megtartjuk.

Így 2010-ben minden pályamotoros megtalálhatja számítását, hiszen lesznek versenyek nem csak GSX-R-ekkel indulóknak, hanem bármely márka ridereinek. Akiben viszont még nem munkál annyira a versenyszellem, vagy az első futam előtt csak rutint akar gyűjteni, az sem csalódik, hiszen 2 óra szabad motorozáson vehet részt a délelőtti órákban, sebesség szerinti csoportbontásban.

Az első pályanapon - április 16-án - a délelőtti szabad motorozásokat a versenyek szabad,- majd időmérő edzései követik. Először a GSX-R open majd a 600-as géposztály fog rajthoz állni. Őket a V2 kupa versenyzői követik, végül pedig a pártolók - vagyis minden nem Suzuki GSX-R-el rajthoz álló versenyző következik - a hölgyekkel együtt. Tehát idén a hölgy versenyzők részére sincs márkamegkötés. Természetesen őket a pártolóktól külön díjazás várja a szebbik nemükre való tekinettel.

A nap végén ismét a szabad motorozásé a főszerep, közel egy órát lehet még körözni. (erre a pályára lépésre külön jegy váltható 4000.- Ft-ért ) A díjkiosztókkal zárjuk a napot.
Azért hogy sokan tapsoljanak a díjazottaknak, ingyenes pályanapot sorsolunk ki a nap résztvevői között, de csak az kapja meg, aki jelen van!

Szeretettel várunk!


A verseny kiírása


A nap pontos időterve


A részvételi díjakat ITT találod


A kupasorozat alapkiírása

email: info@gsxrklub.hu
web: www.gsxrklub.hu
gyorskezű szivem itt vagyok!
ma jön az éjjeli műszak!
Jó reggelt!
Este hívott a haverom. -Baszkimilyenidővanrendeljélnekemláncotdejóterepleszkelleneegyfékb
etétisholtalálkozunkvasárnapmerénmindenképpenmenniakarokaztakurval
eszsárazbiztosremélemnemszáradfel.

Ezt így mind egy szuszra hadarta el.

YZ-s különítmény? Van már elsőfék?
off

Mi van az éjjeli műszakos zöld színű gépeket kedvelő Nő személlyel.

Bájki hol bujkálsz?
ha nem lennék + információk birtokában még el is hinném
Ezt a Te tiszteletedre szervezték.
Csak megcsúsztak két nappal.
mer az enyimén senkit nem engednek fel .akkor csak nekem tartják fent a pályát de hát sajnos nem érek rá

te honnan tudhatnád ezt,ehhez itt kell tanulni pesten
így is majdnem elvesztettél de kivi leszek én arra a 600asra
gute nacht
dh, látod azt a második időpontot?
valami indok kell a nagyobb géphez
azt mégsem mondhatom hogy ezzel bénán megyek,kipróbálok egy másikat.túl közel lenne a valósághoz
Na jólvan, mára elég lesz, aludjatok jól, szulejmánhelénkének meg adjátok át szigorúan baráti......kézfogásom.
600/125=4,8
Aha.
Értem.
De hogy jön ide Kinga, meg biztonságos tempo?
pancsin nyáron versenyezni fogunk ha meglesz a 600as
egyéb kérdés
Ezt nem egészen értem.
Kifejtenéd?
pancsira.csak megnégyszerezem időközben a köbcentiket
Kingának túl biztonságos a mostanival a tempó
Hát nem egészen....de legyen Neked úgy.
Hova?
Én nyáron megyek,addig hagyok időt felkészülni