Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de a lámpa meg piros
a múltadat tekintve inkább a repülő... több esély van rá hogy veled valami baja esik Sonjának mintha repülőre ül
Ha veszel rendeset,én perforálom neked sörétes puskával!
majd meglátod....
ott mindenfelé zöld van
mer a repülő az veszélyes .az lezuhan
ott nem lehet olyat h menjünk amerre zöld
fontos 'dologgal' nem érdemes odamenni,túl sok a piros lámpa
nekem FONTOS dolgom van ottan .az mintha kicsit kerülő lenne .de visszafele belefér
ott a szalagkorlát mindig útbaigazít.
múltkor furcsán beparkolt mögé(!) egy autó.csávó rövidíteni akart
egyedül a visszafordítóban szoktam óvatoskodni,ott elég ramaty az aszfalt
de a parkolónál a derékszögű pl király
még1x nem követem el ugyanazt a hibát .most rendesen csinálom .vagy főkelek egyből leporolom magam és megyek tovább vagy ott lehelem ki a lelkem
azt hitted -.-" anyukája még attól is félti hogy eljöjjön hozzám repcsivel... pedig kint várnám ferihegyen... majd pont veled fogja engedni ... motorral... magyarig -.-" ÉBREDJ MÁR FEL! BILIBE LÓG A KEZED!
ex még nem irtál vissza arra hogy a 2 részesbe is gyártanak perforáltat?
mondtam elkísérlek a füvesekig
aztán ha neked is megtetszik te is ott maradsz velünk
Sebaj!

St lüszin el ne tévedj , ha lemész valami erdei útra hogy találak meg?
hogy ad-e szállást ?együtt jövünk vissza .dehogy lesz ismeretlen.egyenesen köll menni azt kész.a Daytonába nem fér be semmi .az RR-t meg nem terhelem feleslegesen
hát szeeeeeeeeeeerrrrrrrvusz
Nocsak, megérkezett Szulejmánszelénke is!

Szia!
és Sonja ad majd neked szállást? amúgy ne siess... nagyon ismeretlen terep lesz az... és ha mész szólj mert küldök veled majd valamit Sonjának
Ja. Vagy egy hét kóma megint!
nem arra kell menni .nem baszó át .Komáromnál megyek átt Slovenskoba aztán Polska,Lietuva,Latvija,Eesti és végül Suomi 1 nap 3 óra guglimepsz szerint.az nekem Daytonával vagy RRel fél nap
tudom,a másik jobbra