Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy csinos csatorna fedelem feltudom hajtogatni a gépedre.
Losonci -Gyárvárosban..Ő tuti..én is hozzá járok már évente... ...öreg motoros, tudja a tutit és faszán beállítja a kerekeket...
gomez kész a motorod!Jöhetsz érte !Nem tudlak hívni mert az enyémbe lemerült a kártya a másikat meg elvitte az asszony.
Csodálkoztam is rajta. Bár 5-6 sör után bármit tudok rendelni. Egyszer kicsit ittas állapotba rendeltem kívánság pizzát. Ehetetlen volt! A haverok a hajamra akarták kenni.
Az hát. Szobamotoros. Internetendurós!
Nem. Van ott a pálya mögött egy fasza feljáró,oda mentünk el megmutatni a pesti cimbinek.
ups... ...nem Jimmy, hanem MILAN keresett alsó idomos szakit !
akkor az papírkutya volt?
mi szombaton voltunk akkor sokan voltak
nem mentél egyet a páján?
Akkor az nem közülünk való volt!
Amúgy voltam vasárnap a pannonhalmi pályán,senki nem motorozott. Dél körül teljesen kihalt volt.
nem ment föl
csak a pihenőbe jött föl aztánn vissza is ment a völgybe
Nekem már nincs szempillám,mert akkorákat fordulok hogy leérnek és lekopnak!
azért ám, mert a szempillák hajlamosak kihullani
Én szoktam vietnámi tanga papucsba,rövidgatyába,csokornyakkendőbe,háttal ülve,és a szemöldökömmel húzom a gázt!
Csak azé kérdem mert Cseszneki spanomnak is 250-es RM-z je van
Ki tudja lehet öltönyben nyomatta
És felment a parkoló fölött a faház mellett a domb oldalon a tetejéig?
nemtudom de alikhanem fehér bukója volt meg a motor is fehér-sárga volt
szerintem 250-es volt
Motoros!
Milyen ruhába volt?
akkor lehet hogy ők voltak
cseszneki pihenőbe meg odajött 1 rmz a vár felöl
Azok biztos hogy ne mi voltunk,mert odáig nem jutottunk el. Szerintem a Zoliék lehettek. Ők voltak hárman,egy DRZ meg két KTM.
én a Losonczi-hoz viszem/vitten.ott cseréltettem át a gumit is és most ott centíroztattam is.azt mondják jól dolgozik.h olcsó-e azt nem tudom mert másnál még nem voltam és el is felejtettem h mennyiér cserélte át ,az azonnal az nem biztos.mikor cserélte akkor 2-3 napot nála volt mert volt másik melója is most centírozásnál azonnal csinálta.max kérdezd meg tőle
lehet hogy 4-en voltak de én csak 3 motort láttam volt kötömö is
ha győrböl mész arra fele akkor még a rédei beágazó előtt egy kicsivel jobb oldalonn az uthoz közel
Nem hiszem,mert mi négyen voltunk. Hol láttad őket? Akárkik is lehettek. A haverék voltak vagy heten vagy nyolcan.Mi nem jutottunk el csesznekig,mert voltak problémák.