Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem tusom mi lehetett a fejükben, de hogy agy nem az biztos annyira szánalmasan menő jelenetekkel akarták telenyomni, hogy a végén több lett benn a számítógépes varázslat mint a harry potterben de el tudnám képzelni egy motoros találkozón közösen kivetítőn megnézné a társaság, és mindjárt meglenne az alaphangulat, mert vígjátéknak nem rossz
kawarina vajon nézte? ha jól láttam az übermenő kaszások legtöbb motorja zx-7-es volt legalábbis egyik jelenetnél szinte mind az volt
Gondolj bele, bár qrva nehéz lesz.
Mi lehetett a forgató könyv író fejében, és a rend ező?
Jujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Esküszöm arra élveztem el.
én is akarok egy olyan golyóálló apriliát ha azt kibirta, talán még tűz, robbanás és törésbiztos is
mondd, hogy nem tetszett, mikor az egyik sportmotorral terepen, fák között , karvastagságú gyökereken ezerrel száguldva két kezében pisztollyal lövöldözött ja és persze az egyik lövedék az lazán lepattant az aprilia kipufogódobjáról
Jimmy-t nem merték beletenni mer akkor mindenki másnak meg kellett volna halni
Jajjjjj baxa meg, vonattető
stb................
elég gagyiság , egyszer suliba is annó meg kelett néznem, mert valami agyoniskolázott osztálytársam kikönyörögte az elektrotanárnál, hogy nézzük meg osztályban egyedül én voltam motoros, én a fejemet fogtam, a dinka osztálytársaim meg tátott szájjal lesték, hogy de menőőőő sportmotorral terepen nyélgázon meg a vonat tetején amit műveltek meg az elcsépelt sablonos motorosok általánosítása is pff, végülis csak sportmotorosok, meg csak szigorúan televart testű bőrcuccos cruiseresek vannak akik mind csúnya rossz fiúk nemtom ki írta/rendezte ezt a filmet , de motorja max 3 évesen volt műanyagból utoljára
én lassan már ott tartok h mindent megbánok ...azt is h élek .nekem biztos h 600RR lesz a kövi.majdnem annyira odavagyok érte mint kawarina egy 636-osért
Én is filoztam rajta 600rr.

De az élet közbe szólt.

Nem bántam meg..............
asszem elszámoltál kb annyit amennyi én most vagyok .ha ingyen adnátok a szétSX-Rt akkor nagy duzzogva de talán ráülnék .nekem az álom marad az RR
Tata, most nézt em az adatlapom, állítólag jövőre már kapok személyit is.
Mondtam ne használd a gps-t tévútra visz téged is, már kacsingatsz a gsx-r felé.
jaaaa.a Torque-ról beszél a szád .azt láttam.az RSV jól néz ki benne de kb ennyi jó van a filmben .kórházban megnéztem még1x .most már tudod milyen szar a helyzet odabent
#15557 hsz is azt a szörnyűséget nézte, hátha ő elmondja, én nem tudnám hitelesen elmondani.

Röviden:
Rémes mint ha általános iskola alsó tagozatán megkérnének valakit, hogy valami teljesen hiteltelen kutyakomédiát készítsen baromi gyenge trükk felvételekkel, bohóc motorosokal.
Áh rémes
nem.mirű van szó ?valahol meg tudom lesni?ha nem akkor írd le mi volt.kb kórházban néztem utoljára TV-t .valamikor decemberben
Láttad ezt a motoros komédiát a buzi rtl klubon?

Erre nem is tudok mit írni.

Szörnyű.
'csába .mondtam kalevnak h jobban zavarja a gps jeleket


Szédelgek mint fing a gatyába.

Végül mindig ide találok.
olvastam ...tata .kicsit szenilisnek tetszett lenni h nem tudja hova kell jönni ?
Eltévedtem.

Én kérek elnézést, de az előbb le tatáztak.
Ilyet nem b@szott európa.
késni tetszett gyorskezű elvtárs ...magyarázatot .az h 10 embert kellett likvidálni nem elfogadható indok
Nem tudom mit képzelnek, hogy gondolják?