Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megint ferde? részvétem
volt szerencsém már hozzá,de talán neten is kering videó konkrétan nr 750 működéséről
egyedül menni nem mentem még vele...
majd ne csodálkozz ha utána minden nap hozzátok fogok járni
nem tudom már mi legyen, most állítottam rajta kicsit jobbrább raktam a kormányt és a szögén is állítottam kicsit hogy mind a két kezem nyujtott legyen és így már nem érezni olyan szinten, nem tudom milesz holnap felhívom és elmondom neki, vissza vinni már nem akarom, kurwa mérges vagyok , ,
Te könnyen odaadod a fél életedet, de ha én odaadnám a fél életemet az a te teljes életed lenne, de tudod mit oké. Én meg odadnám bármelyikért a te teljes életedet
Gyönyörűek!
Tudjátok milyen az ovális dugattyú?
és hogyan tovább?újra csere?
hali mindenki kormány csere megvolt és dettó ferde, de már nem az egyik fele lejjeb van mint a másik hanem már hosszab az egyik fele nevetséges esküszöm.......... ilyen fos geci otángyártott kormányokat én még nem basztam
NR 750
örök kedvenc. egyszer úgyis szerzek egyett valahonnan
fél életemet odaadnám bármelyikért ebben a 0km-es állapotban
igen.
Ha tehetném inkább motoroznék, de nincs most motorom, úgyhogy maradnak a csajok.
Na de nemsokára veszek egyet és akkor jöhet mind a kettő verzió!
oké,nem gondoltam alaposan végig,mind2 verziónak van létjogosultsága
tényleg add már oda a tankodból a benzint,te úgysem tudsz semmit kezdeni vele,én viszont még felérek pestre annyival
Igen az vagy,és ráadásul még UTÁLUNK is!
Ja, a zsidrákoknak az állam (a mi) pénzünkből építenek pályát, hozzá vezető aszfaltúttal.
Ez kell nektek?
Buzi zsidó tetvek!
Menjenek vissza az Építőtáborba.....
Tagadom a hollókosztot?
NEM IGÉNYLEM!
tetvek!
Oké, hívlak.
ki tudod használni ja.nem 180 Le-t kell lemosni hanem 210-et.tiszta kihasználtság.meg kihasználod az üres helyet a garázsban .amúgy meg 57Le
még a végén megkeresnek a sünök.akik agyuk 90%át arra használják hogy hogyan jussanak át a kerítés alatt ...de ti ezt nem értitek .miből gondolod h megyek ?
Szép jó napot Mindenkinek!

Tökorrú, te meg hívj föl!
Az.
Szemét....
Én nem fogok motorozni sajnos hétvégén, inkább három bombázó csajjal sexelek péntek szombat vasárnap, reggeltől estig.
Akkor én buzi vagyok?
hétvége
aki nem fog motorozni az buzi
én kitudom használni,dh-nak a 20 is sok
a 6 misi pedig a szponzoroktól lesz,tecsot pl beszervezheted
jelentkezzetek is! dh ne csak irjáá komentet basszod....
húsvét
ez is jónak ígérkezik.