Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy is van ez?

Rájött melyik az igazi. Hát a GSX-R

Csak el ne olvassa.
nem sokat de ejnye bejnye....
Szép estét mindenkinek.

Késtem?
csakhogy a hasonlatnál maradjak, még mindig jobb, mintha babettában ülnél rá egy bőrruhára
Hölgyem, Uraim...
nah szal hogy néz már ki egy kawarina egy suzukin? mint hogy ha ráülnék börruhába egy babettára
nana...ez nem tetszik maradjunk inkább a kawarinánál
vagy suzukina nem is tudom hogy jobb
hogy is van ez akkor gixerina?hm?
esti műszak? halihó!
hát igazad, meggondolom még a baj az hogy jövőhéten jönnek érte és már nincs idő ilyen szarságokra....
hogy mennyire veszélyes hozzászokni egy szar beállításhoz, kormányhoz stb...: sztem KURVÁRA !...

ne szórakozzatok vele...le vele és venni akkor egy új gyárit...tudod mennyibe kerül, ha elesik vele + egészsége?!
ne értsétek félre itt nem a csabciról van szó a ő munkályával nem volt gond,a retkes kormány idegesít meg aki gyárotta
holnap én is megyek csabszihoz motoromér remélem avval nem lesz semmi roszaság
nézd meg írni sem tudok, szal kézzel, és csak 0,5 cm-t
nem tudom kigyártotta, holnap megkérdezem, a csabcinál lett cserélve, de a gyári 27.000 volt azért lett után gyárott, nem tudom hogy mennyira baleset veszélyes, akié lesz kis csaj gyébként is nyujtott késszel fogta volna és nem állítottam rajta olyan rengeteget csak egy 1,5 cm kbde megnézem majd holnap is mert most nagyon ideges voltam
ofc...add vissza ..kérd vissza a pénzed.. és vegyél egy gyárit...kinyújtott karral amúgy sem jó motorozni, főleg nem egy félre húzóval ...persze hozzászoksz, de az nem jó kurvára..abból baleset lesz...
én a v4 nél ragadtam le meg a v2 nél
sor 4el még alig mentem
milyen gyár ez?
Ki gyártotta?
Kitől vetted?
milyen országban gyártották?
itt nem erről van szó, hanem hogy milyen igénytelen gyár az ahol még egy kurwa rudat sem tudnak legyártani..........
wankel,ováldugattyú,stb:mindig szerettem a (legalábbis az én szememben) áttörő megoldásokat.
ahelyett hogy pl a wankelt tökéletesítenénk ami egy fejlettebb technika lenne leragadtunk a sorosnál...
egyébként ha jól hallottam nem véletlenül nem terjedt el.azt leszámítva hogy a gyártási költsége nagyon magas volt nem jött be az ovál rész sem úgy ahogy tervezték
pont most készültem én is betenni a képet
képzeld ha valami hasonló formályúval csinálta volna az aprillia az rsv4 et
Ez fantasztikus szerintem.........
hátha nem is veszi észre a srác,szerintem ez nem sokkal zavaróbb mint mikor az előző vasam húzott balra.megszokod hamar...
neked furcsa,mert több ezer km-ig nem ilyen volt,de akinek újdonság erejével hat az egész...