Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De milyen szép látvány,amikor esik a hó és csurig van autókkal. Mikor van 40-50 autó a pálya körül,akkor nem nagyon mennek a janicsárok. Egyszer láttam őket kijönni,de csak odajöttek,körülnéztek,aztán elhúztak.
Azért azt még hozzátenném,hogy másnap visszamentünk a haverral supermotozni. Igaz 10 perc után menekülés volt,de egyszer-kétszer átöblítettük a kipufogórendszert.
Hihetetlen bezzeg a bucsú nem zavar senkit
Szemét gyökerek az ott élők!
Amúgy ha jól tudom,akkor a Kisalföldvoláné.
Ránk azért hívták ki a rendőrt,mert az unokaöcsémmel benzines RC autóztunk.
Sajna nem. x száz méteren belül élők min 51% kellene bele egyeznie.Ettől függetlenül meglehet kérdezni a földhivatalt ,hogy pontosan kié ill. a város rendezvény szervezését ,hogy mit lehetne tenni.
Győrbe felejts el minden ilyet! Ha nem foci,akkor mehetsz a búbánatos picsába! Lenne itt sok mindenre adottság,csak a sok impotens buzi nem hajlandó segíteni semmiben,amiből nincs óriási nagy haszna!

Próbáljatok meg inkább a Rába-ring felé keresgélni.
Hivatalosan se?nem igaz nem bírnak ki 1 napot az ott élők
Az a pálya ilyenekre nem alkalmas sajnos.
A városé ,de nem közterület ként van nyilván tartva hanem magánterületként azért is zavarnak el a zsekák.Sajnos a környéken lakók miatt nem is lehet ott legalizálni a motorozást.Elég komoly ismerősöm van legfelül ,de nem lehet.
MOndták tudakoljam meg kié mert van egy srác aki pitbike supermoto versenyt rendezne és győr is szoba került
járműdinamika & hajtástechnika sucks
Az önkormányzaté. Mit szeretnél ott?
Hát őő ki az a DH ha valami infot tudnál róla fent van itt a sportmotoron?Ha igen mi a Neve?
Ha jól tudom dh-é, kalev intézte neki még 2007 nyarán.
Hali

Olyan kérdésem van hogy nem tudjatok kinek a tulajdona a Győr eleji gokartpálya?Vagy hol tudok utánna járni hogy kié lehet?
Köszi a választ előre is MuZs
Hát persze hogy megijedtek! Aki nem ijed meg,annak az emberem eltöri az ujjait!
jól elijesztettél mindenkit
Na mi a búbánatos tököm van itten?
23-00 senki ne késsen!
gyere..gyertek! csak...van söröm(Staropramen a király), páleszom, unikum, vodka, bor, pezsgő..stb..itthon ...lehár f.u. 34...

így képzelem el a menyországot, én is ..
http://www.youtube.com/watch?v...
csőőőővvii
Jó reggelt Mindenkinek!

Motorozás helyett havat lapátolok én is . . .
Amúgy van, aki mindenképpen megy Füredre? (motorral)