Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rosszkisfiu
na az biztos hogy én mögém nem fogsz ülni mer nekem egész hétvégénn ponyva alatt lessz a motor
csúnyalány
én is erre gondoltam....
vagy inkább te mennél vele nem?
ájjál ki a bót elé oda a zebrához aztánn ha megáll egy motor majd ráülsz
nem érdekel h esni fog...... magasról teszek az esőre..keresek egy olyan elvetemültet aki még esőbe is jönne velem....
minek neked a bukó amikor egész hétvégére esőt mondanak?
meg mivel akarsz motorozni?
neked már rég itt kéne lenned a bukommal.. igen gyorsan eriggyé ide....
én nem fogok oda írogatni szóval nekem aztán tökmind1
Többen jelezték már, hogy lehetne fórum a nyuszis oldalon. Ha a nép úgy akarja, akkor megcsináljuk. Vélemény?
nem is zenéthallgatni mentünk oda
Sziasztok!

http://www.wix.com/Bikerbunny/...

Végr
e működnek a zenék is az oldalon
tetszeni nem tetszene,de ha már megkértél akkor fanyalogva de ráülnék .nem köll ahhoz slusszkulcs.át kell kötni 1-2 kábelt oszt kész.
ja még a múltkori beszóláshoz ("egyzer jöttek szerelni annak is kórház lett a vége"):kérdem én.működik a lámpád? ? ? ...akkor meg
tetszene,mi?
szerencsére a slusszkulcs minden esetben nálam van
inkább felveszem a Hondás ruhámat és megnézem h működik-e még a szarod.aztán majd elmesélem milyen érzés
egyesek milyen sokmindent képzelnek magukról
mindegy gondolom a másikra úgysem lesz jelentkező.
kulcs a szőnyeg alatt,kihozod,beindítod,előkészíted a ruhámat rá sisakot fogod a kezedben hogy ezzel ne menjen már el időm ha hazaértem
kesztyűt fűzd fel a kormányra
én szívesen elmegyek hozzátok és beindítom az NSR-ed.ha csak ennyi kell neked
ha valaki bemegy helyettem a 10es órára már most hazamehetek és beröffenthetem a drágaságomat
önként jelentkező?(utóbbi megy magamnak )
.egész nap itthon fogok ülni és élvezni az életet ?A Renault csak hagyjad .akkor megkapod a CB-t....de előtte átalakítom neked
Akkor ő is úgy jár,mint most. Ha össze bassza,akkor oda családi renault,az hétszencség!
szép motoros álmokat!
Jó éjt!

Mára - tegnapra kifordultam.