Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivan veled gyerek? Mérget ettél? Hányszor megmondtam már,hogy ne igyál gyógyszerre?
Persze,rengeteg mindenbe van jó magyar sportoló,csak az nem foci. Van Győri sport lövő,aki többszörös EB vagy VB arany érmes,de volt amikor nem tudott edzeni mert nem volt pénz lőlapra. No comment. Az ETO meg elmegy török országba edzeni. Mert itt Győrbe nem tudnak futni vagy bele rúgni a labdába vagy mi a fasz?
építünk egy 2107es vfts-t közösbe?
úgy értem te csinálod én megyek vele
csak az esetek egy részében nem ér vele semmit.

Ken Block jó lenne de sok ugyanilyen szintű pilóta van(akár magyar vonatkozásban) akik nem lettek felkapva,reklámozva.

A videó meg nagyon jó
Ja az se ügyetlen!
Na ez egy kibaszott nagy igazság!
mindíg a nő választ......
Ken Block se nyomja gyengén
Valahogy így!
Na valami ilyesmi.
testvért nem,de barátnőt/feleséget te választod
Az első motorom is így kezdődött,aztán kurva nagy botrány lett belőle.Szóba került bizonyos gyúlékony anyag szoros kapcsolata a motorkerékpárral,majd az egész nagy fokra való hevítése!
majd itt tároljuk.hely van.terep is
Én menjek? Tudod hogy én nem megyek. De az embereim már készülődnek. Tudod azok,akiket az az ember vett fel,akit az ember felvevő ember vett fel!
Mikor egyszer itthon megemlítettem egy ilyen kocsi vásárlásának lehetőségét,az asszony elkezdte előszedni az utazóbőröndöket a ruháimnak!
.gyere érte ha kell
Nem kapod meg vaaazeg mert motorot veszek belőle!
azaz,azaz.
mostanában semmi jót nem találok
Akkor ez majd most mély lesz,ha nem kapom meg a részemet!
Nem. Tavaly az idióta haverom 50 ezerér adta el a kifogástalan 1200-est. Majdnem sírtam mikor megmondta! Pedig milyen jókat lehetne vele csapatni a hóba! Jajj de szeretném teljes gázon üzemeltetni,és a kuplung pedál erőteljes benyomásával,majd hirtelen felengedésével a hátsókereket kipörgésre kényszeríteni!
nem mély volt,csak felszínes
elkurvulnak ezek itt-e
Na na! Dehogynem kapok! Vissza akarsz kerülni a mély altatásba? Tudod hogy itt minden szajréból jár nekem a részem!
egy pillanatra nem figyelek és mi van itt,ajjhe
de be ám...kiscica.