Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Eladnám,vagy elcserélném malaguti crosser tipusu robogóm! Főleg kp érdekelne,de csere is jöhet,abból főleg 50-es enduró! Érd.: cziprusz@freemail.hu 06306013543
Pro Rider Impressions 2007 Ninja ZX-6R bontatlan dvd,csere érdekel,ird meg mit adnál érte
Horgász felszerelést cserélnék mkp-ra,tura v sport érdekelne 600 felett,rendezett papirokal.
Mz trophy Eladó vagy cserélhető robogóra, vagy más motorra. Ajánlatokat emailban vagy telefonon. Új rendszámos, jó állapotú motorral, jó gumikkal,fékekkel,stb... Csereár kb 80000ft. Tel:06209813916
Jah, "mátrázásra" nem is ajánlom.
Motorkerékpár, robogó alkatrészek főleg gyári kivitelben,de vannak tuningcuccok is CDI gyújtások,variátorok,hengerek,főtengelyek,kipufogók,karburátorok stb,stb.Hatalmas választékban,VERHETETLEN ÁRON!Ha kell valami írj:dizy05@freemail.hu
Sziasztok!
Méret változás miatt eladó lett pár cuccom. Egy dainese full protektoros bőrnadrág(kicsit csúszott de csak kicsi kopás és egy apróbb lik), és egy difi kabát( ő hibátlan). Olyan 80-90kilós emberkére. Olcsón :)üzenj megegyezünk, esetleg normális csere
Eredeti MONSTER ENERGY és ROCKSTAR ENERGY ruházat!
Köszi de ez nekem nem jó méretben sem sajnos,meg mintában sem mert általában a Mátrát járom,de azért köszi!
Mio C250 GPS és Kappa kormányra szerelhetö (tépőzárral) GPS tartó és táska eladó egyben. Adok hozzá a motorra szerelhető USB töltőt is, tehát komplett rendszer. Egyben 20ezer Ft. Tel: 06306294107
Én a Vaterán nem szoktam azonnal kifizetni a jutalékot, mert többe kerülne hetente az utalás (most már 2 forintot is kiszámláz, az eszem megáll...). Hanem összevárok egy pár heti számlát, és egyben utalom az egészet. Egy idő után küld egy fenyegető üzenetet (amit látsz akkor is, ha belépsz), hogy kizárnak, ha nem fizetsz, na olyankor szoktam befizetni az egész hátralékot egyszerre... Vagy ha vastag vagyok, akkor inkább előre utalok többet, és akkor pár hétig nem piszkál, hogy fizessek. Ez utóbbi korrektebb...
Etz 125 forgalomból kivonva, amúgy papírjai megvannak, plusz az összes gyári cucca is dobozban!
Cserélném műszakis ETZ 250-re értékegyeztetéssel, vagy értelmes dologra, szerszámokra! Főleg láncfűrész, fúrógép, hegesztő trafó, sarokcsiszoló, kompresszor, stb... Irj mid van...
Szia!

Van egy 120/80-asom, olcsón:
http://www.kepesmotor.hu/utcai...
Az utolsó képen van rajta. Nekem FJ1100-en volt, használtan vettem, Erdélyt megjártam vele utassal, csomaggal, de aztán lecseréltem új gumira, mikor lett rá keret.
Sziasztok!

Jah, van itt Azt nem tudod átállítani. Azon tudsz állítani ,hogy kikéred csekken, és nem utalással rendezed. De viszont ha csekken kéred ki az plusz 200Ft. Amúgy én csekken kérem mindig,vagyis jön magától... olcsóbb mint plusz 300az utalás...
Sziasztok!
Remélem van itt vaterás vagy teszveszes.
Nem tudjátok, hogy a fizetési határidőt hol tudom állítani, mert hónaponta kell fizetnem ilyen pár száz forintokat, és az utalás már többe kerül....
2szezont(nyarat) használt
# Női textil dzseki,
# fényvisszaverő csíkok,
# CE könyök- és vállprotektorok,
# Gerinc védő
# kicipzározható thermo bélés,
# 100% vízálló és légáteresztő.
S/M méret. alul gumírozott /állítható bőség/derekánál tépőzár, ott szintén állítható.
Csere nem érdekel
M-es méret, bélés van benne, szakadás nincs rajta. 30 000Ft
Nincs valakinek véletlenül cbr900-ra használt elsö gumija?130/70 16
Ára? Termobélés bennevan? Szakadások?
Mekkora méret? Termobélés megvan hozzá?
Szakadások?
aya@index.hu
Kérnék egy e-mail címet. ott Foyltatjuk.

köszi
Panasonic 600 W -os erősítő, SAL 300W-os láda, SAL 90Wos hangszórópár

Láda újszerű , hangszórók újak...erőlködőt nem tudom ... jó egy éve itt porosodnak a szobában , nincsenek használva ...
Zoli,
Ára tudható?