Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Tudom mennyire nem ide vágó dolog,ezért kérem akit nem érdekel,ne kövezzen meg!Előre is KÖSZÖNÖM!

Eladó 10 Amerikai Pitbull Terrier kiskutya. 5 kan és 5 szuka született, fekete-fehér és barna-fehér színekben. Október 7.-én születtek,november végén elvihetők. A kanok ára 30.000 forint, a szukák ára 25.000 forint. Hívjon bátran,megegyezünk! email: richard.horv@gmail.com, 0670/977-2687,SOPRON
Sziasztok!
Eladó lett a kék simsonom.
A nyáron motorikusan teljesen fel lett újítva. Kapott új gumikat, festést. Irányár: 70e Ft.
Akit érdekel az írjon :)
Helló!
Keresek Polisport MMX,SMX vagy RMX fejidomot.
yamaha dt 80-mx-robogo csere,hexagon,phanteon,majesty,pistii70@citromail.hu
Nem a legjobb topikban teszed fel a kérdéseid, de ITT mindent megtalálsz.
köszi
eredet vizsga 14500?
Én jelenleg Bristolban vagyok.. Rendesen el vagy havazva, szép dolog a méhészet is..
sziasztok!
Külföldi motorkerékpárok MO-i forgalombahelyaezését vállaljuk, KEDVEZŐ ÁRON!
Tel: 06-20-502-7175
Előbb eredetvizsga, mivel vinni kell az okmányirodába a papírt.....
heló
azt szeretném kérdezni hogy átíratáshoz először az okmány irodába kell menni és utána az eredetvizsgálatra vagy már úgy kell az okmányirodába menni hogy kész az eredetvizsgálat?
persze, csak adj egy mail cimet
hali
tudsz privátba küldeni nekem a motorról több képet?
Kawasaki ZX10 és ZX 6 tipusú pályamotorokhoz, új és használt alkatrészek, kiegészítők,- AKCIÓS árakon.
Zandona Cross Short Pro.

Csípő és farokcsont védelem antiallergén hálós anyagon.
1X használt, újszerű. 15.000.-

http://www.kepesmotor.hu/prote...
Onnan van a gep is egyebkent, a kovetkezot is onnan akarom hozni.
A motorja nem fustol. Amikor vettem a Copart-tol, 6200miles volt benne, ha kint vagy tudod, hogy buntetnek erte ha kint tekergetik.
Most 9000 vege van benne 3 eve az enyem, ennyi idom volt menni vele, mivel itt sem a tv-nezesbol el az ember, es a ket melohely melett meg mehesz is vagyok. Hat az iden is olyan kiraly szezon volt, hogy nem sokat ultem rajta. Ha jo ido volt akkor maradtak a mehek.
Az a gáz hogy én még egy-két hónapig nem megyek haza.. (anglia) 06703833108 ez a számom, ha december elején még meglesz hívj és akkor adok érte 450-et kipufogóstul. (ha nagyjából füstmentesen jár)

-műszaki meg hasonlók nemgond.. kiismerem magam kint..
pl uj gyertyak vannak benne, karbiban az osszes tomitest most csereltettem le.
Nincs romma hajtva, fekudt mar az oldalan, de semmi veszes. Minden egyben van es mukodik, nalam rendesen volt szervizelve, kb 900.000-ben van.
A legtisztabb ha megnezed. Muszaki lejar 2011/01, de az odakint valami 6-8.000-be kerul, jelen allapotaban siman atmegy rajta
hmm.. lenne kint ismerős is... mennyire van ez rommáhajtva?
már én sem
Te tudod, supermotozni meg en sem akarok
más néven már megtaláltam
van egy KTM supermoto de nekem nem nyerő akkor ez a dolog mert nincsenek kint ismerősök 130 ezer az meg sok pénz...
a bubis plexi meg double bouble egyebkent, mid lenne cserebe?
Ha mit gondolsz tezsvir en hogy hasznalom?
Ha magyar rendszamot akarsz latni rajta, akkor az kb 130.000 mindennel egyutt, de ha az volna rajta, az atiratas se olcso.
Viszont ha ezt a rendszamot akarod rajta hagyni, akkor kell egy erdelyi ismeros/rokon, akinek a neven fut a dolog. Odakint a kotelezo kb 18.000 egy evre, az ado ra meg 3000,- kemeny magyar forintban persze