Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

engem érdekelne a telefon. msn címet tudsz adni?
Helo!
Van 2 eladó teljesen új Shift mezem. Xl-es mind a kettő.
sziasztok!Eladó egy nagyon szép állapotban lévő Shox bőrkabát Xl-es méretben!170-180cm,70-80kg között, de fel kell próbálni!
Továbbá egy Spyke cordura dzseki s-es méretben(165-170cm,55-60kg)
Agv sisak m-es méretben(sötét,sima plexi) 10Eft
shox ára:20E
Spyke ára:10E
0630-605-25-41 tyyyson@citromail.hu
Még mindig eladó, vagy XXL-es motoros kesztyűre cserélhető HP PDA. Ára: 7000Ft. Debrecenben ki lehet próbálni!
Setup Uno cross csizma eladó. Ára:20000ft. Nem sokat használt, jó állapotú. 44méret. tel:06209813916 motorsokk@citromailhu
ETZ-125-150-250 És Mz 250/1 és Jawa 63812v bontott alkatrészek kaphatók. elvileg minden van.Mz 250/1 hez és 125 ETZ-hez és Jawa 638-hoz komplett blokk is. motorsokk@citromail.hu 06209813916

PÁR ALKATRÉSZ ÍZELÍTŐNEK.
Sziasztok.
Eladó k8 600-as, extrákkal. Autó v kisebb értékű motor csere érdekel.
Én is köszönöm az érdeklődésedet,te vagy az első aki komolyan érdeklődött
Oké,rendben köszönöm a választ.
Hú hát börnadrágom az nekem is van,egy amit használok meg egy amit el szeretnék passzolni.
Igen a protektorra gondoltam.
54-es méretű Spidi bőrnadrágot tudok felajánlani érte.
Már a gerincprotektor?Milyen cseréregondoltál,amúgy L-es méretű a proti
Helló!
Milyen méretű?Csere nem érdekel?
igen tényleg kúrva jó a csaj,de egy vevő még jobb lenne
sunáznám a kis dzsipót
Nekem meg komoly vevő kell
bulával együtt..kell

12 ezer
Eladó vadi új shox street gerincprotektor,12EFt


Tel:06203417552
Eladó vadi új shox street gerincprotektor,12EFt


Vadi újjak:Shox Shorter fekete narancssárga cordura kabát M-es méret 19EFT,B-star cordura nadrág M-es méret 18EFt Alig Használt:Shox bőrnadrág M-es méret 10EFt


Eladó egy lazer tornado tribal sisak S méret,párszor használt tuti állapotban 28EFt

Utcai és versenymotorozáshoz
I.M.A.C. kompozit, festett, lakkozott
Hipoallergén dupont betét


Különleges oldalsó záróelem nélküli plexi, amely esés esetén oldalcsúszáskor megakadályozza a nyakcsigolya törést. Új rendszerének köszönhetően néhány másodperc alatt cserélhető.
Pinlock rendszerű duplaplexi.
Szellőzés

Speciális alsó-felső-hátsó szellőzőrendszer.
Ez az egyedülálló szellőzőrendszer úgy lett
aerodinamikailag kialakítva, hogy mindhárom szellőzőrés kinyitásakor turbulencia keletkezik és így nemcsak átáramlik a levegő a sisakon, hanem "beszívja" azt. Ezáltal intenzívebbé válik a sisak levegőzése, "hűtése".
Különleges felszereltség Kivehető orrvédő, sisaktartó zsák.
Pinlock rendszerű duplaplexi, 100% páramentes, kivehető.
RBS rendszer: Egyedi oldalmerevítés az oldalirányú ütések ellen és plusz védelmet biztosít a nyakszirtnek.
MORPHO SYSTEM (cserélhető) betétrendszer
Hevederszíj bársonybevonattal
Egykezes rugós gyorscsatt
RBS rendszer
Cserélhető állvédő

Tel:06203417552


egyik ismerős keres endurot
125ccm vagy felette
műszaki cikkelé fizetne érte
teljesen új ami épp a boltban kapható (eletro pont vagy eletrowold vagy mifene bolt ez) cuccok, számlával jótálással minden papírjaival
szóval megegyezés szerint amit kér cserébe a motorért azt megveszi
tv hifi pc stb.....
hondához tartozo szám 06204322623
sziasztok eladnám hondámat szép állapot töbit telon hivj megegyezünk
cserelnék dj cuccokat 600rr 05 cuccokra. Amin van : profi studio laptop hangkari, emu 1616m pcmcia tipusu, 2 profi studio monitor, profi midicontroller m-audio torq xponent, sampler akai mpd 24. Mind teljesen ujszerü! Ami érdekel bőrruha, sportkipu, kn legszürő, de ezenkivül más is ami van!