Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Nekem van eladó.
Itt a link: http://www.kepesmotor.hu/texti...
Szevasztok

Létszíves segítsetek új motor vásárlása előtt állok de nem tudok dönteni . Hogy inkább egy 125 ös endúrót vegyek vagy egy 125 ös gyorsaságit 50 es papírral vagy 50 es gyorsaságit .


UI : van egy 90ccm es Simsonom és nemtudom eldönteni hogy terepre vagy utcára használjam
eladó yamaha fz 1s , 2006-os, első tulajos itthoni vásárlású, garantáltan törés és karcmentes szalonállapotban 24000 km-rel. nem túlzás, az ország legmegkíméltebb fz 1-ese! a láncon egyszer lett feszítve új kora óta és még a gyári.állandóan tisztítva és fújva lett. az első fékbetét legalább 50 %-os és szintén gyári , a gumik is gyáriak! csak igényesnek ! minden garantált első tulaj ! stb....... csere nem érdekel! irányár 1.790 mft. érdeklődni csak telefonon ! a 0630/958-9754 -es számon.
Eladó GILERA RUNNER VXR 200 sportrobogóm!
szép állapotban,LEOVINCE 4ROAD sportkipufogóval!
Brutális hangja van + mellette nagyon jó menetteljesítmény! :)
aki kiprobálja nem csalódik benne..garantálom!
jó gumikkal!

ADÁSVÉTELIVEL ELADO!

csere: kizárólag APRILIA RS 125 papir nélküli!

telefon számom: 06308114646

e-mail : bozopatrik@citromail.hu

minden nap olvasok e-mailt !
Hali 900rr eladó kisseb csere érdekel iá?550.000eft olcsobbra!
Keresek cross nadrágot+mezt. XL-XXL-es méretben kb.
A CBA-ban ma vettem 0.5 literest 329 forintért.....
Sziasztok!Keresek teljes gőzzel Cagiva Raptor1000-est és jó állapotú nyitható állú bukót!Esetleg ha valaki megtisztelne ilyesmivel azt nagyon megköszönném!
Hali,engem érdekelne a csere dolog!Adatlapon van egy mail cimem, milyen cserék érdekelnek?
Monster Energy Drink Eladó !
1karton- 24db(nem a 12db-os) = 15.000Ft
1doboz = 650 Ft
zöld színű (tutti-frutti ízű)
Érd:
e-mail: kovacspatrik@vipmail.hu
Ha valakinek vannak yamaha dt 125-re cuccok az irjon!
Sziasztok!
Tudom egyátalán nem idevágó dolog, de gondoltam ide is feldobom.
Szóval zsír új 8 gigás Maxell pendrive (bontatlan csomagolásban) eladó vagy elcserélhető! Több is van belőle. Egy db. ára 3890 ft, vagy cserebere...
Sziasztok!
Új HJC CS R1 Fang eladó!Sosem volt használva,még felpróbálva sem,annyira kicsi lett.D gyűrűs csat,karc,pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,orrvédő,sisakzsák,kivehető-mosható bélés.Ára:26000Ft
+36-20/974-1680
lassan eladóvá válik a compaq evo n610c gépem
intel 2gigás proci, 32es vga, 512ram, 40es hdd cd író/dvd olvasó
gyárias akkuval windózon 2,5 órát linukszon 3,5 órát bír
dokkolóval 2 hálózati töltővel, és egy szivargyújtós töltővel 50ezer alku nélkül
netezgetni patent gép
esetleg ráfizetnék valami izmosabb gépre max 100 pénzig
de rendes gépre csak, ilyen fujitsu, acer meg mittudoménmilyen hitványak nem érdekelnek
Hát sajnálom én is a másik 2 nem nagyon kell...ha van vmi más akkor szólj!
bocsi, most hívtak, elviszik kp-ért az lg-ket, meg a sagemet, mostmár csak a nokia és a vodafone teló van már
Kapsz érte 2 pendrivét, de olyat amelyiken rá van nyomva a céges logó, ha így jó Neked. Csak annyira volt kibontva,amíg rányomták a céges logót, és vissza is csomagolták...ha érdekel akkor írj mailt
2 pendrive lenne az ára.
Sziasztok!

Eladó 2008-as Yamaha r6r piros fekete!
Ár: 2,2millió
km: 1750km
Tel: 20/3361-461
Amennyiben szükséges küldök képet.
Lehetőleg 17 óra után hívjatok.
A motor Szolnok megyében van.
Túra motor csere érdekel max. 1millióig
Tel szám lemaradt! o6209813916 motorsokk@citromail.hu
Fek pad-ferde pad.Bővíthető Cserélném motorra,vagy eladnám. Csereár 80.000ft.100kg súllyal. két egykezes és egy kétkezes súlyzórúddal.
Írj egy mailt, aztán megdumáljuk...
8e ft
Yamaha dt,rd
Dugattyú,gyűrű,csapszeg,seeger !
Átmérő 49,00mm
Vadonat új, rossz méret választás miatt eladó!
Új ára 14.900ft volt.

Posta ok utánvétellel.
heló mindenki etz 251 es tank érdekelne ha valakinek van irjon