Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Dátumot csak az után néztem meg, hogy írtam. Ilyen kabátom van nekem is. Engem csak a nadrág érdekelt volna, de azért köszi
37-es sport/túra csizmát keresek, adok érte 2db webkamerát (újak), 1db ipod nano clone 8gb-os új, 1db kulcstartó kamerát új
Jééé... feltettem ide? :):)
Még megvan. Fekete-szürke. Külön nem adom el, de a 2 mehet 35-ért.
http://www.motoport.hu/images/...
http://www.motoport.hu/ima
ges/...
Óccsó, vigyed ! :)
Igen én szerintem is szép és szeretem is de sajnos a súlyos tőkehiány miatt meg kell váljak Tőle... Sajnálom de nem tudok mit csinálni...
Hali!
Utolsó darab!Nitro N766VX!Bolti ára 29.900 Ft,csak a 7 végén akciósan 20.000 Ft-ért!M-es méret,kb 58 cm-es fejre.Kivehető-mosható bélés,karc,-pára,-és szerszámmentesen cserélhető plexi,sisakzsák,orrvédő,dobozában.ECE 22-05 szabvány.Integrált légterelő,új típusú légbeömlő a sisak tetején.Gyorszáras csat.
Akár postán is megy.
De szép ez a ETZ!
SŰRGŐSEN ELADÓ! Garantáltan makulátlan és megkímélt állapotban. Előre is 16\\\"-os kerék fűzve, cross kormány, fehér óraszámlapok, töltésmérő, friss fényezés, robogó visszapillantók, egyedi oldalsztender, egyedi rendszámtartó és még egyéb apróságok. A motornak 2010. 05. 27.-ig van műszakija, de minden probléma nélkül átmegy a vizsgán. SŰRGŐS! Csere nem érdekel, az ár nem irányár, ennyiért ajándék ez a motor.

Az ár pedig: 80.000 Ft
Ugyanitt eladó Dunlop D208 110/70 R17H, pár ezret még elmegy, fillérekért adom.
tyt001@freemail.hu
Eladó Aprilia RS125 2006 Full Power

Érdemes megnézni!

itt a hirdetés
ELADÓ Mélyláda + Erősítő!
Nem egy csúcskategória, de elég nagyot tud szólni.
Erősítő: Audiobank Monitor series, 2*100W
Mélyláda: Magnat Bull Power Reflex 300, 230W/440W, 30cm-es mély.

Szerintem jól összeillik a szett, egyedüli oka az eladásnak, hogy kell a csomagtartóba a hely.
Ár együtt: 18.000Ft
Külön-külön: 10-10e Ft
Mail: tyt001@freemail.hu
Hány csatornás és ? Wattos ?
2db webkamera újak, laptop töltő 2db újak, black barry aksi új, 6600 nokia töltő nélkül, 1 db kulcstartó kamera új egyben 20000ft
csere érdekel protektoring , sisak,cross csizma 43-as
Dátumot nem néztem
honda cr 500 blokk eladó.A blokk szét van szedve így láthatod az alkatrészeket. főtengely felújítva, wertex dugó dobozában, henger felfúrva, hengerfej síkolva , a blokk egy-két helyen hegesztve van.csak össze kell rakni. A dugó volt 45.000ft +a főtengej felújítás 20.000+ a fúrás 20.000ft + a hegesztések.ha érdekel hívj.70/4541353
Eladó a képeken látható Leovince 4ROAD sportkipufogó rendszer Yamaha Tmax 500-as nagyrobogóra. (Injektoros változatra is!)
Sérülésmentes állapotban. Diszkréten öblös sportos hanggal.
Más összekötővel bármilyen motorra felszerelhető!
Az új árát itt megtalálhatod: www.leo-vince.hu
Budapesti átvétel megoldható!
Ár: HÍVJ!
Tel: +36 20 9315 930
Eladó a képeken látható új Leovince 4ROAD sportkipufogó rendszer Yamaha Tmax 500-as nagyrobogóra.
Diszkréten öblös sportos hanggal.
Az új árát itt megtalálhatod: www.leo-vince.hu
Budapesti átadás megoldható!
Ár: HÍVJ!
Tel: 06-20-9315-930
Hello!

Milyen színű a ruha? Nadrágot külön nem adod el?
z1000@citromail.hu
Eladó Panasonic erősítő és SAL mélyláda:
Eladó indexes tükör 12e-ért...
Suzuki GSXR 600 2006-2009
Suzuki GSXR 750 2006-2009
Suzuki GSXR 1000 2005-2010
K5,K6,K7,K8,K9
e-mail címed?
Üdv

Nem tudom, érdekelne, e valakit egy törött Honda Cbr 400RR alkatrészei?
Ugyan itt ez:

http://kepesmotor.hu/motor_kie...
nemes65@citomail.hu
Hát 10e-re gondoltam úgy hogy a postát én állom.
Sziasztok!
Tudom egyátalán nem idevágó dolog, de gondoltam ide is feldobom.
Szóval zsír új 8 gigás Maxell pendrive (bontatlan csomagolásban) eladó vagy elcserélhető! Több is van belőle. Egy db. ára 3890 ft, vagy cserebere...