Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De érted...berakod egy nap 2-3x és le se kell görgetni, itt van szem előtt 3x is egymás után, közben meg látod, hogy lófaszt nem érdekel a nadrágod...Rakd fel apróba, és nem kell teleszemetelned a topicot...
Firstracin cross nadrág 38-as utánvét 7500+posta előre utalás 9000 és a postát én fizetem
Szia ma felakartam adni utánvét de sokba lenne neked
Szerintem ez a topic erre való ha nem tetszik ne nézd
Hali!Engem az üléstakaró púp érdekelne mennyibe adnád?
Eladó egy jó műszaki állapotu Honda CR 125-ös Krosszmotor
Ami fel lett ujítva ,Himbarendszer,lengővilla,Hátsó teleszkóp most lett felújítva, most kapott uj kuplunglamella szettet+uj rugókat...Elöl 90%os hátul 60%-os gumival
A motorban kb. 15-20 üzemórás \\\\\\\"C\\\\\\\"Prox dugó van prox hajtókarral
A motorral csak menni kell!
Irányár:320ezer FT
Tegnap 2ezerrel olcsóbb volt...mi lenne, ha nem szemetelnéd tele a nadrágoddal napi 2x ezt a topicot?
Firstracing cross nadrág 38-as csak utcai motorozásra használtam hibátlan állapotban új ára 31990 most áron alul eladó 9500
Helló!
Féknyeregért mennyit kérsz?
Ne azt mond,hogy mennyit adsz érte mert
Eladó pár új Nitro bukósisak, itt megtekinthetőek, esetleg Logitech G25-öt értékegyeztetéssel beszámolok!
2009 Shift Recon Crossmez XL-es méretben...zsír újan eladó!
6990.-
Firstracing 38-as áron alul eladó 7500ft
Eladó alkatrészek!Van hűtő, karburátoros vezeték köteg kompett cdivel minden relével,KM óra,gyújtáskapcsoló,karburátor sor stb.
nekem is van egy ilyenem csak 125ösben ,kényelmes ,és erős a futóműve.nem tudom,h az 50es hogy megy .de a 4ütemü Zip még mindig sokkal jobb vétel már csak a kora miatt is .
a 4ütemü amit lejjebb adam belinkelt az nagyon jó árban van. egy 100asért tuti odaadják,annyiért meg ajándék. .
ezt nézd meg légyszi
http://www.hasznaltauto.hu/motor/piaggio_vespa/piaggio_vespa_
gilera_typhoon-3728713
most azokat nézegetem...
ok!adatlapon a mailom!
Felveszlek msn-re és ott egyeztetünk
tényleg jobb a 4ütem,mert fele annyit fogyaszt benzinből,és a drága 2t olajat sem kell beleönteni minden hónapban.én is ajánlom a Zip-et.
Tiéd!
5000
malagutiból az f12 néztem... ezt a piaggio zip-pet nem... elég névtelennek tünik
Mennyit adsz érte?