Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi legyen 11000?
Eladó ing M-es méretben.Zsír új!
Sisak L-es,5x használt.
Sárvár mi, jó kis helye... Szerencse én nem írtam ki...
Üléspúp mennyi?
Bontott cuccok eladók!
Örülök, hogy ilyen jó kedvetek van. Azt csak azért írtam oda , hogy valami normális kinézetű robogót akarok... És nem terep vagy ilyesmi... De ott a pont... Veszem a poént...
Én tudnék mit ajánlani egy 22 éves lánynak
Ez jó
Üdv!
Eladó egy FMX rampa,cserébe érdekelne motoros felszerelés,Szimó,Etz-150-es.
ééés megkérdezi, hogy egy 22éves lánynak mit tudnánk ajánlani
Videóm nincs nem használtam, mini dv 80 használok azt tudom ajánlani
Elkelt a kamera
Zééé! tudsz felrakni a kulcstartóval készült mintavideót?
Sziasztok, én inkább segítséget kérnék... Robogót szeretnék venni, nem túl drágát (100 000ft-nál ne legyen nagyon több) Mivel itt a környékemen nem nagy a kínálat élőbe nem is nagyon tudom őket megnézni. (használtautó.hu, és itt nézegetem őket) Keeway Hurrican tetszik , meg Malaguti f12 is szóba jöhet. Esetleg egy 22 éves lánynak mit tudnátok ajánlani?
Sziasztok !

Eladó egy szép állapotú Minarelli( Yamaha ) blokkos Malaguti f 12 típusú robogó.Tuning mentes állapot.Minden kapcsoló működik rajta( index, reflektor, duda, km óra..stb).Ülés nincs kiszakadva újszerű gumik , fékbetétek, légszűrő.Gyári színre fújt visszapillantó tükrök.Elől hátul tárcsafék.Új Varta akkumulátorral.Hibái : kipufogó cserére szorul, hátsó kerék feletti sárvédő hiányzik.Gyárilag 100 cm3 as blokk de 70 es a henger.Nem sürgős az eladás ha májusig nem megy el megmarad csak valami endurot szeretnék helyette venni. Attila.06705502469
Firstracing cross nadrág 38-as csere cross csizmára 43-as kell
keresek 70-es dugattyút Minarelli AM blokkba. SÜRGŐS!
eladó 2001 gsxr 750 k1 2010.09 műszki, gumi jó, lánc jó,szerintem szerviz kell rá oszt dzsííííííííííí. 700 eft a vége.
vedd le a stabidat,és menj úgy mint ahogy én szoktam ,hamar rájönnél.....
Köszi az infot, akkor aggyál olyat!
Had legyen! Akinek meg kell ennyiért is megveszi!
O630-823-0445 Hívj fel és megbeszéljük!
Hello!
Egy barátom érdeklődne a fűrészek után, ha meg van még. Tel: 30/9993188
400-ért van ugyanilyen évjáratú, érvényes műszakijú motor...persze ha csak árulni akarod, nem eladni