Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elérhetőségem: jakovlev@vipmail.hu
Üdv mindenkinek!

Eladásra kínálom XJ-650-es mocimat. Jó állapotban van, 8 hónap érvényes műszakival, új hátsó gumival, tartozékként egy hátsó dobozzal. Nagyon jól megy, nem rég vettem, de nekem túl erős.
Hibái: a km-t nem mindig mutatja, tudom mi a baja, dolgozom rajta. Van egy 1.5 cm-es szakadás az ülés oldalán. A kipufogó horpadt 1-2 helyen, de ez nem befolyásolja a használhatóságát. Fényképeket sikerült feltennem, íme!

Vannak hozzá vadi új GYÁRI alkatrészeim, többek közt: kormánykapcsoló, első féktárcsák, váltóalkatrész. Illetve egy vadi új kipufogó is eladó, felszerelhető a mostani helyére. Ezen alkatrészek külön megegyezés tárgyát képezik, de a motor ezek nélkül is elvihető. (váltóalkatrészt ill. ami a képen látható, a motorral adom)

Olcsóbb csere érdekel értékegyeztetéssel, kisebb motor vagy autó, lehetőleg műszakis.

Irányár: 160.000 HUF
mikigsi@gmail.com
csere mito 125/50
Bakony! Gas Gasos, KTM-es szetted van? Ha igen mennyiért, előre is köszi a választ.
Eladó KTM EXC 125, a motor 2004-es, rendszámos, 2010-ig érvényes műszakival. Irányár: 800.000, az ár alkuképes
Üdv!Még mindig eladó http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Bocsi, de mégsem kell a kormány mert az egyik haveromnak van egy és odaadta és így olcsóbban megúszom, de azért köszi.
Szia!
Erdekelne a ruha a hondamra :D
Tudnal kuldeni kepet, illetve meg tudnad mondani, hogy milyen evjaratokra jo?
A mailt inkabb ide: soe.nawheera@gmail.com
Hi!
Ha valakit tud kézvédőt crossmotorhoz, kérem jelezze!
Gyári, új, 2007 es YAMAHA WR lámpamaszk kedvező áron! Ára:8999ft
érd:bakonymotor@gmail.com
06-20-545-3546
köszi
205453546
Tel.szám?
csak a képen látható pirosban van.
Hondásba sajna csak ez van
Ezüst színben kellene. Ár? Hol tudnánk összefutni?
vagyis ..."nek"
KTM mx alkatrésznak ... váz és blokk nélkül ...eladó
Gilera RX125 eladó

30000km 1987-es, Önindítós és berúgós, jelenleg akku nélkül. Jó állapotú gumik, elől új kerékcsapágyak, új tárcsafékbetét, hátul új lánckerék. Karburátor és tank kitisztítva. Hűtőfolyadék, légszűrő lecserélve, szintetikus olajjal feltöltve. A javításokat szerelő végezte Forgalomból kivont, de régi forgalmija megvan.
I.á: 140.000 Ft

roland80@totalcar.hu
ha nem lenne itthon egy ilyen feleslegbe, vennék tőled. Más színekben nincs?
törzsvásárlóknak 1490.-
ehhez mit szólsz?
nem vagyok érdekelt az eladásában, de annyit mondanék, hogy ezt a szettet a legistenhátamögöttibb helyen 2000Ft-ért láttam, alatta még soha. Általában 2500 körül adják a motoros boltok, úgyhogy jó ár az 1600.
Hondás matrica szett. ára 1600ft! Ugyanitt KTM, SUZUKI, KAWASAKI és Yamaha-s ba is.
Szia Suhi, milyen méretű a nadrág? Típus?