Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok. Van egy eladó dt80lc2-m. Nagyon szép, és motorikusan is tökéletes.
Üdv.Yamaha TDR250 eladó http://www.kepesmotor.hu/yamah...
csáo. érdekelne h megvan e még a moci..? Ha igen, akk légyszi írj róla egy két dolgot....(évjárat, műszaki,...)
köszi
Üdv!
Ha nem gond, az email címére küldtem a képeket, ide vmiért nem engedte feltenni.
A motor 82-es évjáratú.
hello elado egy tm mx 85ös tipusu crossmotor egyedi megrendelés alapján lett rendelve mert a 85moc egy 125ös vázban van ujonnan vagyis tavaj((1390000))ft volt ujmotor vásárlása miatt válok meg szeretett mocimtol ha érdekel érdeklödj a gyorgyibalintka@citromail.hu emailcimen (((ez egy versenymotor csak komoly érdeklödök irjanak)))))avagy hivjanak a 06705860233-as telefonszámon
hello elado egy 2007 első havi mocim TM MX 85ösöm a moci 125ös vázban van igy olyan mit egy százhuzoszötös(125) a motor teljesen gyári állapotban van ha többet akarsz megtudni érdeklödj a gyorgyibalintka@citromail.hu emailcimen (((((ez egy igazi versenymotor csak komoly érdeklödök irjanak)))))
Eladó 2003-as R1
8600 mérfölddel!
2 éve áll!
2005 DRZ SM 440kcm, keihin fcr, hotcams, yoshi rs3 teljes rendszer, 5600km
akár enduro kerékkel vagy anélkül, riasztó, bixenon, fém fékcső, vastagkormány stbstb
friss műszaki, ár felszereltségtől függ
csáo nem én csak a forumon irtam !
Serult vazat eladni? Minek, disztargynak?
Érdekelne!Pontos adatok stb..!
helló
nekem van egy eladó
06709320997
160? Mikori évjárat? Kép?
sérült a váz , és külön eladó 90000 ft-ért. a képen látottak egyben 299 eft.
Köszi
Hellósztok!
Lehet, hogy rossz helyen járok, de eladó, ha valakit érdekel egy alig használt női motoros kabát és egy naci. Mindegyik nagyon megkímélt állapotba van.
Ha valakinek kell,vagy érdekli akkor kérem dobjon egy emailt a suhajda0531@freemail.hu címre a részletek miatt.
Előre is köszönöm.
Üdv!
itt a kép hozzá
pirelli supercorsa gumi,120 /60as méret, 17 col,jó állapotban eladóó
A szervízkönyvben levő infókat nemigen tudod visszanyomozni. A szervíz aligha fog emlékezni a motorra, és nem fogják a két szép szemedért visszakeresni a munkalapokat. Ettől még megveheted, de ezek szerint trehány gazdája volt, és elszórta a szervízkönyvet. Ha régebbi járgány, akkor nem is biztos, hogy hivatalos szervízben volt szervízelve.
Hello!
Elado egy Kawasaki KDX 125 crossenduro!
95ös évjárat
új hátsó cross gumi (MITAS)
új lánckerekek
új D.I.D lánc
új első sárvédő
sportkipufogo
KEIHIN karburátor!

érdeklődni telefonon : 06308114646
vagy emailben : bozopatrik@freemail.hu
HALI TE HIVTÁL MA?
Sziasztok!
Motort szeretnék venni de sajna nincs meg a gép szervíkönyve( a törzskönyve megvan)
Mire lenne szükségem ahhoz, h leinformáljam?
Az infot a márkakereskedőtöl kell kérnem?
Köszi a segítséget
van egy eladó motorgumim robogóhoz
0630/560 56 38
Most akkor serult a vaz, vagy hogy is van ez?