Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello ! Playstation 3 konzolomat szeretném cserélni viszonylag jó állapotban lévő mz-,etz-,jawa-,ra vagy bontott de nem hiányos enduró,cross,vespa érdekelne.(pl. szét lett bontva mert dugó hibás de nem lett még összerakva.)A Ps-hez egy eredeti vezeték nélküli kar van(giroszkopos), 8 db játékkal és a konzolon belül 60 Gb tárhellyel.A gépről lehet netezni kábelt is fogad és a Wifi is tökéletesen működik.A gép egyetlen hibája hogy nem működik a HDMI-kimenet.Csak olyan ajánlat érdekel amihez van kép is. Szállítás megoldható.
Alig használt, hibátlan állapotú.
Fox protektoring eladó! M-es méretű. Posta megoldható. Ára: 12000pengő. Az ár minimálisan alkuképes.
Eladó Mitas enduro gumi.
Új gumik.
120/80 18 13000ft
90/90-21 11000ft
He együtt elviszed 20000ft posta ok
Eladó Hayabusa kipufogó 18.000Ft-ért párba.

Leírás: Rövid Finster dob (43cm), egyedi gravírozással, szép állapotban alkalmi áron.

Nincs rajta karcolás, sem horpadás.
06 harminc 257 14 02
eladó forma raptor cross csizma nagyon keveset használt de ez a képeken is látszik emailban képet még tudok küldeni, posta megoldható , fém csatos mind hibátlan , megrogyva repedve törve nincs , talpa ok szakadás mentes ár 23 eft
Eladó egy szalon állapotú RS2 Mátrix
Rengeteg extrával. Mélyen áron alul Csere nem érdekel.
már nem aktuális
szia!a táskárol tudnál pár adatot küldeni?kb mekkora,akár cm ben is
meg pár foto mert nem nagyon látszik köszönöm
A tiédre se...
Sziasztok!

Lenne egy eladó alig használt fekete protektoros ingem m-l es Louis os. Új ára 100 euró ennek felét gondolnám érte.

Lett nagymotorom(sport) ezért enduros felszereléseim feleslegessé váltak....
A szövegben nincsen kérdés, így nincs szükség a kommentekre.
Sziasztok! http://www.kepesmotor.hu/honda... Akit érdekel keressen bàtran! Xl fòrumban leinformàlható!
Szerintem nem,mert akkor már megduplázná a gumi értékét!
ezeket a 100ft os képeket imádom remélem adod hozzá
Dunlop Sportmax Qualifier II első gumi eladó, 130/70 R16 méretben. Állapot, DOT szám a képek alapján.
Küldj már légyszi egy képet róla a mail címemre.
Köszi!

bali105gsxr@gmail.com
hát még gondolkodok. elmentettem a hirdetést, ha a környéken nem találok kereslek.
7000 ft
Kameratartó eladó!
5 ponton rögzíthető hozzá a kamera plusz a gömbcsuklós fej is variálható hogy melyik rögzítési pontra kerüljöm.
Magasító rúddal.
Képek: http://www.kepesmotor.hu/motor...
Hali!

Kézvédő mennyi?
Eladó egy B-stár kormány magasító 28 kormányhoz 28 kormány ezek szinte újak , és egy alúbetétes kézvédő ennek a műanyagja kaczos
Én legalább is azt mértem de a párom most mérte és azt mondta hogy béna vagyok mert 47 cm plusz még nyúlik a gumis része. De tisztába vagyok vele hogy próba nélkül lutri.
derékbőség kiengedve 45cm az a max? elég határeset