Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Protektoros kivehető belsővel. És tényleg kétszer volt rajtam. A két patent közül a felsőnek az ellen darabja jött le. Kb 20 km van benne. Utána vettem inkább bőr szettet. Már itt áll két éve a szekrényben, még Bátszinál vettem.
kétszer vetted fel és be is szart a patent? protektoros?
Na fasza behalt a szar freemail. Szóval xl es Shox corduba nadrág kétszer volt rajtam. A középső két patent közül a felső bekakált.Méret bepatentolva de oldalt kiengedve 45cm külső szárhossz 109cm a belső szárhossz 81cm Az ára egy tizes.
roekjozsi Hali megy az email.
Töröld őket a faszba. Kamu pénzhajhász átverősdi majmok mind!
sziasztok,
cordura nadrágot keresek. 188cm 93kg vagyok, nem számít ha kopottas használt, lehetőleg olcsó legyen. akinek van írjon itt, vagy: roekjozsi@freemail.hu
Emberek! Hirdetem a motoromat tegnap óta és ilyen angol emaileket kapok külföldiektől, mindegyik azt kérdezi meg van-e még a motor aztán meg ki akarják fizetni ha válaszolok és megírom angolul is h milyen a motor, ki utalva ki paypalon keresztül akar fizetni. Nem részletezem tovább. Úgy gondolom kamu ill vmilyen úton módon le akarnak húzni bár nemtom hogyan. Ki mit tud vagy gondol erről? Másoljam ide az emailcímeket? Hátha más is találkozott már velük.
Az a baj, hogy tényleg léteznek olyan hülyék, akik megeszik, és küldik az ellenértéket...de nem itt!
Roppant felbosszant engem is , mikor félcédulás egyedek sok pénzt akarnak keresni!
Érdekes, azóta sem kaptam semmiféle információt a termékről...
Nem motoros, de hátha valaki iet keres! Alufelni, csere is!
Hagyd Pogi! A kor nem érdem az adottság. Buta birka lehet valaki öregen is! Mint a mellékelt ábra mutatja, fiatalon is!
Hirtelen akartak nagy pénzhez jutni a majmok, csak azt nem vették figyelembe, hogy ez a fórum a motorosoké nem holmi szerencsétleneké.
Te azt hiszed , hogy rólam mondasz véleményt? Te magadat minősíted!
Ugye ezt nem mondod komolyan ember?
Pont nem illik így beszélni (írni) egy olyan emberrel aki idősebb és okosabb mint Te.....Bár látszik az adatlapodon a tudásod....
Cigánygyerek azt hitte, beírja , hogy rendőr volt, és már utalnak is a népek!?
Már utalom is!
Azért a pénzt elküldheted!
Nem értem miért nem lehet egy fotót betenni ide? Valami svindli van a dologban.
Én továbbra is várom az infót emailben! Én próbáltam írni neked, de nem küldi el a freemail...
adtad volna.........
vagy most is adod 20 ért?
pl ha nekem kell?

most már tényleg belegabalyodtam ebbe mint macska a fonalba
Sziasztok!

Keresek univerzális mini indexet, a szárnak 5cm hosszúnak kell lennie, és ne legyen LED-es.
Ha valaki tudna segíteni, az jelentkezzen. Köszi.

Üdv
Nem találom a lámpa fotóját. Tegyél be egyet légy szives!
pedig kell mert nem tudsz olvasni és szöveget értelmezni
szerencsére van hasonlóan fogyatékos ismerősöm akkor neked h megértsed még egyszer
lámpa kereskedőknek(tudod akiktől lehet boltban venni)42
ők adják tovább neked meg aki szeretne vásárolni 50-56ezerért
én fórumosoknak adtam vna beszerzési áron 20ért
mert nekem arra jön a jutalék ha többet adok el ilyen egyszerű
de ne is foglalkozz vele