Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali, a piros bőr székből mennyi darab van?
Na, van kiszemelt, kell 240, annyiér vigyétek el a majesty-t!
A Balassagyarmati motoros versenyen egy srác Suzuki bandit 1250-esében volt 130.000 km és még nem kellett a blokkjához hozzányúlni.
Erről ennyit....

Az NKH-nál műszakiztattam a fókámat, a vizsgabiztos azt mondja....ugye tudja, hogy ebben az autóban nem 85.000 km van, mert 2009-ben volt műszakin 170.000-el
Mondom, persze tudom, most cseréltem műszercsoportot, mert típushibás és elromlott.
Más kérdés, hogy egy esetleges eladáskor én ezt nem titkolnám el, viszont sokan igen.
Nekem is, csak most egy másik motor vásárlása miatt vagyok kénytelen megválni tőle.
nekem nagyon tetszik a fazered
van értelme a rögzítésnek?
mert a vizsgabiztos szerint nincs. enyémet is felírták, aztán azóta cseréltem órát és sehol sem jött hibaüzenet
be kellene vezetni inkább egy a5 méretű vizsgalapot, amin a főbb adatok rajta vannak
aztán azon nyomon követhető az életút mint a szervízfüzeteken
aztán aki ezek nélkül adja el az vélhetően nem igaz ember
mert a mostani sok saláta papirokat nincs hová tenni......

mondjuk az átbaszósok attól még tuti átbasznak mindenkit
tudom
Ugyan ebben a cipőben járok én is Itt van egy 47.300 km-t futott Fazer 4,5 éves szeretném eladni és hasonlóak a reakciók "sokat futott" no de a vissza tekert 23.000 km-es 7-8 éves az már inkább 100.000-hez közelít és mennyire frankó motor. Aki megveszi majd rájön, de akkor késő lesz. Ezért egyetértek azzal, hogy most már műszakinál rögzítik a km óra állást és ha a következő műszakinál kiderül, hogy kevesebb van benne mint két évvel előtte, akár vissza is perelheti az eladótól a vételárat. Remélem majd alább hagy a vissza tekerési láz...
robogómban 53ezer (a visszatekergetős férgek miatt legyintenek sokan 40-50ezerre, hogy az már szétesik meg etc... Közben menjen fel az ilyen a mobile.de-re, és nézze meg akárcsak a tíz éves motorokat
Sziasztok! Ha valakit érdekel a hideg beálltával egy megbízható és strapabíró quad, annak ajánlom kiváló állapotban lévő Suzuki Ozarkomat LT-F 250, aki ismeri a típust tudja, hogy jó választás. A motor 2004-es azt gondolom mindent elárul róla, hogy még az eredeti gumi van rajta.
Eladó: RMZ 450
az én ybr-em ben 110e km van,és 3 éves!
360
Szted mennyire van benne 22e km? Aztán el van kopva a vezműtengely. Ez egy vicc, h itthon nincs 40e feletti motor. Ez is már átfényezve stb... Pont annyit ér mint amennyit írtál, ha van hozzá még1 blokkod...
Igen, tudok.
Ne menj bele csak rá faraghatsz, utána meg ha csinál valami hülyeséget nem győzöl a rendőrségre járni. Sajnos már jártam így ( igaz autóval) de a lényeg ugyan az pénzt tegye le adásvételit pontosan kitölteni ez a lényeg. Utána nyugodtan alszol
http://www.kepesmotor.hu/honda... ennyi pénzért szerintem ajándék emailt olvasok it már nem fogm nézni a válalszokat
A vesszőket illendő lenne észrevenni! :D Mondj egy ár ajánlatot ha érdekel.
Muhahaha! (adásvételi konkrét dátummal -bár ez sem szép...- és kölcsönadási papír addig a dátumig.) vagy kb 6-8ezer egy üzembentartói bejegyzés, és máris ő fizet mindent, mégse nagy lé. ha meg ezt a kevesebb mint tizet is sajnálja, hagyd a gecibe szerintem.
írjatok egy kölcsönadási szerződést addig ameddig nem érvénye az adás-vételi
aztán még szedd be tőlük a jövő évi teljesítényadót és a biztosítást
dátum nélkül meg ne írj adás-vételit
Sziasztok!
Nem tudom,hogy jó helyre írok-e de szeretnék egy kis segítséget kérni!
Van egy Aprilia Tuareg 125 cm-s motorom,és eladásra került a sor,minden papírja megvan(forgalmi, törzskönyv,biztosítás,műszaki stb..) Na már most az a helyzet,hogy jelentkezett egy vevő hogy megvenné,de azt mondta,hogy ne írjunk az adásvételire dátumot,mert még nincs meg a jogsija és csak jövő áprilisban szeretné átíratni,azt mondta hogy írunk egy szerződést arról hogy áprilisig kötelező neki átíratni a motort,és hogy addig nem fogja használni,na most az lenne a kérdésem,hogy ebben a szerződésben mik szerepeljenek és hogyan....mert ugye ha áprilisig történik a motorral valami az ugye az én nevemre jön(gyorshajtás,baleset stb..)
Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok!
vegyétek meg, hogy elvigye.. vagy vigyétek ti
Oks..úgy néz ki, van is rá vevő
Sokalja, 20-ért vesz azt mondta...valami 70%-osat....ő tudja...
GSX-R 750 K1 - 595.000ft


http://www.kepesmotor.hu/suzuk...