Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok vmikor 1 gurulás ?;-)
Jó ez a szám
úgy állunk hogy nincs már itthon motorom úgyhogy engem ne híjjatok motorozni
már megbékéltem
Örihari?
He?
Örcsiharcsi leszcsi?
nem baj,én is utállak
Sajnos szombat vasárnap helyettesítenem kell,ezért 12 óráznom kell.
szombaton westernesedünk egyet?
Ugratgattunk meg egykerék hegyek,aztán felmentem egy hegyoldalra,és ahogy összeült,eltörött.Valószínűleg már elfáradt az anyag.
Sose akarok felnőni.
hogyan tört el?
olyan vagy mint a gyerekek semmire nem tudsz vigyázni
Eltörött a kutyacsont.Majd csak májusban lesz megcsinálva.
Addig :

http://youtu.be/L3MAPNmpw8w
Nem bírta az edzéseket?
A CBR-t azért ne vidd ki az erdőbe. Májusban már én is jobban ráérek majd.
Nkem májusban lenne csak jó vaélamikor,mert a motor is offon van egy kicsit
szia

Április 28-án, Székesfehérvár, Lövölde úti Mc Donald's parkolója reggel 8:30-kor Innen indulunk tovább 09:00-kor Mór fele megyünk.
Ha van kedved lejönni Szfvára akkor szívesen látunk egy közös gurulásra is. Ha nincs, lévén, hogy Tatabányai vagy neked onnan közelebb van Császár!
Sziasztok mikor és hol lesz a tali ?
Sziasztok!

Ismét összeröffenünk egy kis találkozóra a baráti társasággal, ha van kedvetek új motorosokkal ismerkedni és egy szép napot eltölteni akkor várunk titeket is! Nem baj ha nem Horneted van

Link 1

Link 2
WR 450f 2005ös szép megkimélt állapotban (minimális terephasználattal a multjában,) nincs széthajtva, hitelátválalással átadó, kb 8 kiló van még rajta 15 ezresével, müszakis rendszámos motor adok hozzá egy pár darab krossz gumit is az árba, 150 E kp és a hitel az ára. robogót laptoppot telefont beszámitok az árba. elérhetőségek az adatlapomon. Eladás oka :külföldre költözés,
Van még mindíg egy eladó ilyenem szabadítsatok meg tőle!

Elsőgumi
Sziasztok! nem tud valaki olyan embert akinek volna egy minimum 600-as túraquadja? bérbe szeretném venni 1 napra, 10000ft ot fizetnék érte, előre is köszi a segítséget.
Tel:06302872304