Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ennyire ne szeresünk beszélni!
na hová tüntél?
szia,hogy vagy?
akkor jó itt!hogy s mint?
ahol szeretnéd
hol dumcsizunk?
meg bizony,nem veszek én el
itt is hali! meg vagy
Mindenkinek!
Lüke!
Porschét
keresek Poeschét, újjat. 50-et fizetek, lejben, de azonnal, kp-ben
Halihóóó!

Keresek megvételezés céjábó 2 részes Bőr rucit.

Lehet használt de jó állapotú.
177 magos vagyok
85 kg de ez nem publikus

37.000.- körül fizetek. A jó hír, hogy KP-ben azonnal

Név, kép az email címemre.
Sry az offért, de ezzel tartozok:

Kykee megjöttem, minden oké volt szerencsére, de azért nem volt egy finom helyzet, had ne mondjam, de minden ok... este beszélünk Tesó!
Eladó 4 db 14-es alufelni nyári gumival, 1 szezont mentek a gumik meg a felnik is az újraporfuvózás és festés óta. Vagyis nem is teljes szezont.....
Ár: 50.000.-Ft
Kato!
Figyi,én nagyon jól beszámolom neked,1.400.000.-ért
Ez abból tevődik össze,hogy Te elviszed a GSRt a csekkekkel és cserébe itt hagyod nekem a Superlotyódat
NA áll az üzlet?
Semmit nem tudsz eladni ami használt,a 0%os befizetés miatt!
Nekem is csak egy érdeklödö volt a GSRre,de az is illa berek, közúton nem kerekezek...
mi a ferdére köszörült pöcs?Nehogymá megmond miko van a szülinapom
Sziasztok!
Csak hát a bünözőket védi a jog és a magyar rendőrség kicsit kevesbb pénzel rendelkezik mint az államokban lévő,legkisebb falusi örs
Sajnos igen.
Hát ha életveszélyesen lövöldöz, akkor úgy védekezek, ahogy támad. (hopp, pont az orra elé emelte a lábát....)
Ebben pártolom az amcsikat, ott ha nem engedelmeskedsz a rendőr kérésének/utasításának/felszólításának, akkor a rendőr joggal nézi ki belőled a legrosszabbat és fegyverrel maga elött közelít. (lásd. reality TV) Ha pedig fegyvert lát a kezedben....véged! Ja, és nem a lábadba lő, mert attól még lelőheted és bárkit is....

Így kéne itt is + golyóálló mellény!
vicces
pénteken hozom el ha minden igaz
.... még havazást is mondtak a hétre.
és bezárnak érte, mint egy rendes emberért. A kolléga volt határőr. Nulla képzettség, útlevélkezelő volt. Lesz még pár ilyen
Gutten
Jobb reggelt!

Megvolt a héten a 3. jégvakarós, indulás elötti elfoglaltságom.