Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha elkopik az elsőgumi,nehéz lesz találni rá!
...hát az enyémet már több mint 1 éve taposom, ott már esedékes a futóműcsere, de BTündér most kapta tőlem, az övét még koptathatod... ...ha odaadja...
Úhh, kölcsönadod 1 körre?
Ezt elfelejtettem: csajos motoros karácsonyos géppark
...és az Ancsikánál a 3pontos gratulka
fiu szoltan tobbet ersz=fiu,szótlan többet érsz

de tényleg a blah,blah,blahblah,blah kategória
Szerintem "szótlan" akart lenni!
Blablablaaa...
de amit oda írtál...szó szerint....az mit jelent?
neked nem baratod a google?
forditok: jobb lett volna mindenkinek, ha befogod a szadat. eeeeerteeeeed maaaaaar
2 perce agyalok,mit jelent ez.....
De nem jöttem rá.......
"fiu szoltan tobbet ersz..."
esetleg keress ra erre. a google a baratod
Nekem határozottan tetszik! Fekvőtámasz motorral a hátadon, vagy oldalra döntéd, felállitás kitűnő combizomra
lekellene mennem a garázsba megjáratni picit, mert rég hallottam dorombolni
tavaszra szabadalmaztatom... ennyi embernek ott van kihasználatlanul a motorja télen is... ha mindenki tolná naponta a garázs körül 10 kört a motorját nem lenne ruhaméret probléma
mondjuk hülyeség, de ha Norbi módszer meg Szandra titok meg ilyenek "életképesek"...
azért tavaszra csak felébredsz ebből a téli álmodozásból
1. senki sem hisztizett, Borsó értette
2. senki sem szólt hozzád, Borsó ezt is értette
lányok... aki nem fér bele a bőrruciba az tavasszal motoros fogyókúra keretein belül sziszifuszi motortolásba kell kezdjen majd, amíg nem lesz passzentos megint a ruha
és még benzint is spóroltok... egyre jobban tetszik az ötlet.... a végén az én motorom kell toljátok
Ezt a hisztigépet mááár....
Kykee!
Persze, hogy örült...legalábbis azt hiszem! Nagyon kafa lett, majd biztos megmutatja!

Sziasztok!
Dejó valakinek, én fogytam 3 kilót karácsony alatt , tegnap meg annyit sütit zabáltam hogy fájt a hasam , nemsokára megyek halászlevezni
ui: elfogyott a süti
na jó, maminál sütiztem is, bocsáss meeeeeeeeeeeeeeeeeeg...
elvileg most is, nem vok édességzabáló Csak halból meg húsból pusztítottam egy "kisebb" mennyiséget...
baromira azert mire itt a szezon belefersz majd a borruhadba
igen, és képzeld, tök egyedül képes voltam rá...
Büszke vagy rám?
hujeeeeeeeeeeeee
a zapukam a zideges. legalabbis asszem
sikerult neked is betegre enni magadat karacsonykor?